April 2013

Celebration of witches.

30. april 2013 at 22:56 | Hani |  Všechny mé myšlenky na jednom místě.

I ' M T H I N K I N G

Slavení čarodějnic. Pamatuji si, když jsem jako dítě chodila k sousedům, stála u ohně, opékala si vuřty a čekala, až strýček přinese čarodejnici kterou bychom mohli spálit. Vyvolává to ve mně pocit nostalgie.
Zajímalo by mne, jak tento svátek vznikl. Nikdy jsem o tom nic nečetla, ale už se mi ani nic hledat nechce. Poslední roky už nechodím k sousedům, ale do sousedního městečka. Tam není pohodová nálada, vlastně, asi ano, ale ne pro mě. Potkávám tam opilé vrstevníky. Nepiju, nekouřím. Jsem asi jediná z mého okolí. Je mi smutno. Připadám si sama. Kdo ale dělá chybu? Já, když nepiju, nebo oni, když pijí?
Nevím co si mám myslet o lidech, kteří se sníží natolik, aby to dělali. Podlehli tlaku okolí? Nechtěli být srabi? Lidé, kteří jsou (nebo byli?) inteligentní, kteří měli na vysvědčení vyznamenání najednou projdou s odřenýma ušima.
Neříkám, že všichni co kouří a pijí jsou špatní. Ale dělat tyhle věci jen z machroviny mi přijde jako největší pitomost.
Asi jsem puťka, ale je mi líp.
Vlastně pro mě ten déšť byl vysvobozením. Na jednu stranu jsem tam tak moc chtěla, ale na druhou ne. Protože bych se na moje spolužáky pak nemohla podívat. Asi žiju někde jinde, v jiném světě než oni. Malé provázky vody a slabý vítr to za mne vyřešil.
Asi si o mě budete myslet jak zkazím srandu a tohleto, támhleto... ale je to můj názor, za kterým si stojím. Nic mi neuteče. Neříkám že nikdy neochutnám chuť alkoholu a cigaret, ale myslím si, že mám ještě čas. Čas který se krátí.

Tumblr_m9vpvkr45s1re4amro1_500_large


I have children's mind. Forever... ∞

29. april 2013 at 18:28 | Hani |  Všechny mé myšlenky na jednom místě.

I ' M T H I N K I N G

Sedím u počítače a přemýšlím, jaký článek dneska napíšu. Baví mě to.. hrozně moc bych chtěla vydat knížku. Ne být spisovatelka, vydat knížku. Hrozně závidím lidem, kterým se to povedlo. Ale já zatím ani nenajdu téma pro obyčejný článek.
Víte, dětské sny, to je snad to nejkrásnější. Chtěla jsem být princeznou, zpěvačkou, tanečnicí... Chtěla jsem dlouhé vlasy, ale stejně jsem se nakonec ostříhala. Chtěla jsem být navždy dítětem, ale stejně jsme vyrostla. Chci zpívat, chci psát. Chci dělat co mě baví... Chci toho spousty, ale co se mi nakonec vyplní?
Chci nahrávat písničky, chci psát na blog. Chci mít křídla. Proč toho tolik chci, ačkoli vím, že i když to udělám nestanu se tím, čím chci být? Proč mi moje ještě dětská mysl říká, ať do toho jdu, ať si věřím, ačkoli moje dospělá část říká že je to pitomost? Protože vím, že nemůžu poslechnout obě strany. A jak to dopadne? Zařídím se podle dětské mysli, pak všechno vrátím zpět, protože mi má dospělejší část řekne, abych litovala. Budu litovat. Budu se stydět. Ale stejně mě to bude trápit.. jsem nerozhodná. Věřím ve šťastné konce, ale život není pohádka. Nebudu princeznou, nenahraju písničku, kterou by lidi poslouchali, ačkoli hudba je něco, co mě naplňuje. Nevydám knížku. Budu normální člověk bez křídel slávy.
Nevím, jestli se smířím, že čas neúsprostě běží. Bojím se, že to všechno zkončí moc brzy. Že vyrostu a najednou přestanu přemýšlet jako dítě, že vyrostu a už jím zkrátka nebudu.
Každopádně... než budu dospělá, uběhne ještě hodně vody. Určitě si stihnu vyplnit alespoň některé z mých dětských snů. A vidíte? To je to děstké přemýšlení. Věřím tomu. Ale pořád lepší být dospělým dítětem, než dítětem moc dospělým, ne?

Velký


Weekend

28. april 2013 at 21:19 | Hani |  Deníček.

D I A R Y

Nemůžu si pomoci, ale poslední dobou opravdu nemám ráda víkendy. Když jsem byla mladší, tak jsem je milovala, ale teď už je to asi pryč... Ředitel školy nám ještě udělil volno, pro mě je to za trest. Co jsem komu udělala? Radši budu chodit do školy.
Myslím, že důvod je po předešlém článku jasný, ale jestli můžu být upřímná, ani sama nevím co mě do školy tak táhne. Chci zastavit čas, protože nechci, aby devítka vyšla, abych já vyšla, aby on vyšel.. Nemůžu se s tím smířit. Tak moc jsem se těšila až budu pryč ze školy, ale teď chci magické schopnosti abych to mohla zastavit. Teď a tady. Začínám přicházet na to, že to nejde a čas pořád běží dál.. Kam tak pospíchá?
Vlastně jsem byla jediná ze třídy, kdo se z volna neradoval. Pořád nevím, jak to do středy přežiji, ale tuším, že to zase uteče jako voda. Možná bych se konečně mohla naučit na kytaru. Akordy už mám, rozladěnou kytaru taky.. Mmm, asi jo, protože mě opravdu nic lepšího nenapadá. Teda, jestli vůbec vstanu, jelikož jsem hrozně unavená, ale pořád se mi chce spát. Tak si budu hrát na kytaru ukolébavku, abych usnula.
Chybí mi sluníčko... chybí mi jaro. Teď je rovnou léto, které já mám ráda z hlediska koupání, ale nesnáším ho z hlediska vedra. :X
Jsem vážně unavená. Pomalu tu usínám... takže půjdu spát. Dobrou. ♥

Large


I feel high. So high. ♥

27. april 2013 at 20:40 | Hani |  Všechny mé myšlenky na jednom místě.
I ' M T H I N K I N G . . .
Ten pocit, když jde naproti vám. Ten pocit, když slyšíte jeho jméno.
Dá se to popsat slovy? Ne. Nemůžu sem napsat, jak se cítím, nemůžu popsat, jak se neovladatelně usmívám, když mi řekne "Haničko", když za mnou přijde do třídy, když se mě dotýká. Když hraje na kytaru... Štěstí? Radost? Ne, ani jedno. Asi se budu muset smířit s tím, že mé pocity nezapíši.
Změnila jsem se. Vím to. Nespím. Nespím, protože pokaždé když zavřu oči, vidím ho před sebou. Usínám s jeho jménem na mých rtech. Vídám ho ve snech. Celý můj svět se točí na druhou stranu. Jsem jiná. On mě změnil.
Chodím v kruzích. Topím se. Jsem opilá láskou.. a víte v čem je problém? Nechci vystřízlivět. Nechci se zachránit. Nechci.
Je to extáze. Nemůžu se nabažit jeho dotyků. Nemůžu se přestat usmívat, když ho vidím jak míří ke mě. Nemůžu se přestat usmívat, když si o něm s kamarádkou povídám.. Ne, ani jí to nemůžu říct...
Maluju si světlou budoucnost. Nejsem hloupá, jsem jen snílek. Nejhorší bude, až zjistím, že některé se sny se prostě nezmění v realitu...

Large


Hairstyle 002. ~ Fish Braid

25. april 2013 at 17:03 | Hani |  Hairstyles

H A I R S T Y L E S

Dneska jsem našla jeden úžasný návod na Rybí Cop, protože jsem na něj už hodně dlouho nemohla přijít. Zdá se to jednoduché a i když to z mých vlasů nejde, protože jsou vlnité, i tak to vypadá krásně. :)) Určitě zkuste. ;))

Myslím, že nemusím dávat návod, jelikož se teď raduju z rybího copánku, a navíc je všechno ve videu. :)) ↓DIY 001. ~ Colorful Keys

24. april 2013 at 20:46 | Hani |  Do It Yourself

D O I T Y O U R S E L F

Tááák a máme tu první Do It Yourself. :)) Podle mého nemá cenu přidávat jenom obrázkový návod, já si to chci zkusit a upřímně? Nevím kde začít, na internetu je toho vážně moc. :)
Jako první jsem vybrala tenhle s klíčema, které jsem před chvilkou dodělala. :3 Je to úžasný a hrozně hezký to je s třpitivýma lakama. ♥ Zkuste, určiě!! ))

Jak jsem to dělala?? Je to vážně jednoduché. :3 Prostě si vyberete lak a namalujete jím jednu stranu klíče, necháte uschnout a pak odlakujete nedokonalosti, okraje a tak dál.. namalujete druhou stranu a necháte zaschnout. :33 Je to úžasný. :)) Doufám že chápete, jestliže ne tak v celém článku máte obrázkový návod. :)) ↓

my schoolmates are morons. #definitely

23. april 2013 at 21:25 | Hani |  Deníček.

D I A R Y

Bonsoir. :3 Tak, dneska asi nepřidám nic jiného, než deníček, a i ten píšu z tabu. :)) Dneska byl vážně náročný den... půjčila jsem si mobil spolužáka, abych se podívala na twitter, ale vzali mi ho a několika lidem napsali sprostě. Nejen, že jsem na ně naštvaná, ale pak jsem se tam ani nemohla přihlásit.... tak jsem jim řekla, že mi ho zablokovali a nahlásila jsem je pro změnu na fejsu..:DD Nakonec jsem se tam naštěstí dostala a všem, komu napsali, se omluvila. Kdyby náhodou se někdo nudil, můžete mi napsat na twitter, najdete ho v menu. :) Budu moc a moc ráda! :) Z matiky jsem dneska dostala jedničku z rovnic. ^^ Muhahah, hlavně že jsem si předtím nechala dát čtyřku ze vzorců.:D Plánuji přidat můj první outfit, svetýrek.:3 Mám několika svetrů, které nosím pořád dokola. :D Ale miluju jeee. ^^ Akorát mě mrzí, že je asi nebudu moci nosit v léťě. (-_-) Táák a teď si pěkně ležím v postýlce. ♡ Už nikdy nechci vylézt. ^.^ NIKDY! ♡ Zachvilku budou dávat teorii velkého třesku. :) Kdo já rád tenhle seriál? JÁ!! :D Takže už se tu asi nebudu rozepisovat. :D Mějte se krásně a zase zítra. :3


Hairstyle 001. ~ The Bow Bun. ^^

22. april 2013 at 18:56 | Hanní . ^^ |  Hairstyles

H A I R S T Y L E S

Už dlooouho jsem hledala tutorial na mašličku z vlasů, neboli Bow Bun. Bohužel mi moje sestříhané vlasy nedovolí pořádnou mašli, ale třeba se to povede někomu z vás. :))

Jak to tedy udělat??
Vlasy sepnete do klasického "drdolu" na vrchu hlavy, ale jeden pramínek necháte volný. Pak ho vemete a "přehodíte" přes ostatní. :) Doufám, že to alespoň trošku chápete, ale jestli ne, tak v celém článku máte obrázkový návod. :3

Inspiration #001 ~ Vintage Sweaters

20. april 2013 at 23:33 | hani . |  Inspiration

I N S P I R A T I O N

Tak tu máme první inspiraci, začneme u téma sweaters, neboli svetry. Já osobně miluju vytahané svetýrky. ^^^A co vy? :) Podívejte se na výběr těch nejlepších. :3

285455-11-1349881440389_large

Více svetýrků najdete v celém článku. :3

Do you wanna be my affiliate?

20. april 2013 at 23:04 | hani

W A N N A B E M Y A F F I L I A T E ?

Chceš se stát mým affiliátkem? Neváhej a zapiš se. :)
01 ~ Jméno admina
02 ~ http://
03 ~ Zaměření

Budu obíhat 2× týdně, snad teda. :D Zatím vás beru 5. :)