Čas plyne stále rychleji.

10. may 2013 at 11:17 | Hani. |  Téma týdne

TÉMA TÝDNE

Čas... Jsem jediná, kdo si uvědomuje, že ten moment, kdy jste četli první slovo článku už je minulost?
Když jsem byla malá, rok mi hrozně pomalu utíkal. Všichni měli narozeniny dřív než já, všichni měli svátek dřív než já. Na Vánoce jsem vždycky hrozně dlouho čekala. Pamatuji si, jak mi to bylo vždycky líto, protože jsem měla narozeniny jako poslední z mých kamarádů. Dnes vím, že je to hloupost, ale tenkrát mne to hodně trápilo. Rok trval celou věčnost. A dnes?
Když jsem nastoupila do sedmé třídy, najednou se čas začal zrychlovat. Hodina, týden, měsíc a pak... celý školní rok. Začala jsem si uvědomovat, že čas je relativní a běží neuvěřitelnou rychlostí. V jednu chvíli jsem stála před zrcadlem v košili a byla nervózní z prvního dne nového školního roku, v tu druhou jsem si oblékala šaty, abych při předávání vysvědčení byla hezká. Živě si pamatuji žačátek osmé třídy, jak jsem jela autobusem.. jako by to bylo včera. Teď mi zbývá asi měsíc do začátku prázdnin.
Nedokážu se smířit s tím, že čas běží a já ho nezastavím. Chci, aby se vrátily ty chvíle, kdy jsem byla malá a všechno ubíhalo hrozně pomalu. Kdy jsem čekala na narozeniny, kdy jsem mohla strávit hodiny v hračkářství. Dnes už si nechodím kupovat hračky, naopak, ráda dělám to, co jsme jako malá nenáviděla. Nechápu proč, ale nakupování oblečení bylo pro mne utrpení, přitom dnes bych v obchodě s oblečením mohla být pořád.
Nikdo ho nezastaví, nikdo ho nezpomalí. Na všechny má vliv. Umí kouzlit. Čas je něco, co nás obklopuje ze všech stran. Člověk se s ním musí naučit žít. Ale jak?

Tumblr_luxhrbjbij1qg5b3po1_500_large
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Manon♥ Manon♥ | Email | Web | 10. may 2013 at 11:24 | React

Čas.
Čas tak strašně utíká!je to,až hrozné.Když si vzpomenu na dobu,kdy mi bylo 6 a těšila jsem se do první třídy a teď,blíží se mi konec základní školy.Tak rychle to uběhlo.Prvních pět let na ZŠ mi moc neutíkalo,ale potom.Strašné.Za chvíli si budu volit na jakou SŠ půjdu,a za pár let?za pár let půjdu - snad - na VŠ.Je to hrozné.Jak všechno hrozně rychle letí.Jak děti rostou ... Vzpomínky na dětství pomalu stárnou.

- Není větší škody nad ztracený čas.

Proč prosedět drahocenný čas u počítače?Všímám si toho,že když ráno sednu k počítači opouštím ho,až večer.Strašné.Takhle mi utíká život.
nechci to,chci to změnit.Můj čas je drahocenný! :)

Jinak,opět úžasný článek. :)

2 wonderlanbitch wonderlanbitch | Web | 10. may 2013 at 12:01 | React

PRavda! máš to ůžasně napsané!<3 :')

3 Vaness . Vaness . | Web | 10. may 2013 at 13:24 | React

Páni :O Ten začátek je moc zajímavě napsanej :O :))♥

Ano , bohužel je to pravda :/ Čas mi teď plyne častejc a častějc .. dřív sem si to vůbec neuvědomovala ,ale teď .. je to šílený O.O
A právě proto musíme kašlat na depky a užít s život na plnej plyn ! :-**

4 L. L. | Web | 10. may 2013 at 13:55 | React

Zase nádherné téma, pravdivé, hezky vyjádřené... Je to totální pravda, že když jsme byly děti, všecko šlo pomaličku, táhlo se to... Všechno nám připadalo jako věčnost. :3
Teď? Teď se nestačíš ohánět... Což ej dost dost dost trapné! :D :/ Hned bych se vrátila do dětství, a kdo ne... :(
Ale tó, pamatuju si takový ty chvíle, kdy jsem seděla u internetu a projížděla buď videa, obrázky, články, no cokoliv, jde o to že jsem proseděla spustu času u internetu a vžsycky si říkala: Jooo to pravé teprve přijde, jooo tohle se mi také stane, jooo jednou se dočkáma a teď se ohlédnu zpět, řeknu si jak uběhly třeba 3 roky od toho a nic z toho se nestalo, myslela jsem si jak mám na všechno čas, ale ten utíkal a teď je na to třeba i pozdě... A tak si můžu jenom říct: Nemělas sedět u ntb a mělas žít! :) Což mě moc mrzí, v porovnání se zážitky vrstevníků... A už to nikdy nevrátím, o to jde. :))

Změnila mi ho tak, že do té doby jsem asi neznala co to je být doopravdy zamilovaná, nebo doopravdy milovat, neumím to určit... Jenže ono to nějak nevyšlo, všechno to šlo do kytek a já se z toho dostávám tak nějak docela dooost dlouho, protože jde vlastně o nejkrásnější zážitky života a já se neumím posunout dál, neumím přelézt tu zeď, která mi brání v šťastném životě... Stačí mi na něco z toho si vzpomenout a mám depku, stačí aby někdo řekl: Hele, ON a ONA jsou spolu a bláblá a nemám se dobře, prostě dejme tomu, že to byl silný zážitek, velmi silný, přes který si neumím nějak najít cestu ven... Třeba jsem v pohodě dlouhou dobu, pak si nějak vzpomenu na todle a zase nejsem... :/ Člověk by řekl že čas rány zahojí, sejde z očí sejde z mysli... Ale ne? :)

5 L. L. | Web | 10. may 2013 at 13:56 | React

Ježiš co to je za sloh. :D :D :D

6 ichbincarlo ichbincarlo | Web | 10. may 2013 at 14:26 | React

Souhlasím s tebou jak jsi to napsala. Dřív jsem nemohla pochopit proč si moje mamina stěžuje na to, že jí tejden rychle utíká a den taky a už ji chápu, protože to vidím uplně stejně:)

Mašeta je p*č* pro decka, každá pubescentní holčina je z něj udělaná a vůbec nechápu proč :D :D
To bys jako měla:))
A jeje, tak ti zbývá jen chodit "pjéšo" :D

7 Ter. Ter. | Web | 10. may 2013 at 15:35 | React

Jsem ráda, že se ti ten výplod tedy líbil a jsem ráda, že ti alespoň nějak můžu dodat sílu k tomu se smát. :) Tak vidíš, alespoň se ti ulevilo. Kolik, že ti je, čtrnáct? Myslím, že na tvůj věk máš dost vyvinuté přemýšlení a tvé názory.. netřeba mluvit. :) Znám málo sedmnáctiletých, kteří by se místo toho, aby se něčemu postavili, radši šli někam opít a zoufat si nad sklenicí vodky na to, jak moc je svět nespravedlivej. Je fajn, že se cítíš líp. :) A i kdyby to třeba nestihlo za ten týden vychladnout, určitě to bude lepší, jestli je chlapec alespoň trochu normální. :)

Taky jsem si vždycky řekla, že budu chodit běhat a po týdnu jsem s tím sekla. :D My držíme snad dva týdny a zatím nás to neomrzelo.. tedy alespoň mě, "kamarádka" už prostestuje, no. :D Teorii velkého třesku.. kdysi jsem začala koukat, pak jsem to nějak stopla a už se k tomu nevrátila. Ale nedávno jsem viděla jeden díl v televizi a řekla jsem si, že by vůbec nebylo špátné znovu začít, protože tenhle inteligentní humor vůbec není špatný, právě naopak. :D

A k článku: Přesně takhle to cítím. Jak ráda bych se vrátila do těch časů, kdy jsem se starala jen o to, jakou krabičku lega si vyberu k narozeninám a nebo odpočtem dní do dne, kdy budu zase o rok starší. Když se dnes podívám do kalendáře a vidím tam ten rok 2013 a ten fakt, že se blíží moje šestnáctiny, a přestup na střední školu.. vrátila bych to, hrozně ráda. :) Chybí mi ty časy, ale vrátit se to nedá.
Člověk se podle mě začne zacházet s časem až tehdy, kdy mu moc času nezbývá. Krutá pravda. :) Skvělý článek!

8 ~ kristýnka. ~ kristýnka. | Web | 10. may 2013 at 18:58 | React

Haničkoo,moje♥
promiň ale nedokážu nad tím přemýšlet, hrozně mě to mrzí.. přece jen bych se ti chtěla věnovat víc:3 a to mi nemůžeš vyčítat.
ano, já vím, obě dvě toho máme prostě opravdu hodně, ale jak jsem řekla nedokážu nad tím nepřemýšlet. samozřejmě proto protože chceme♥
a tušíš správně Haničko, protože bych tě vážně moc strašně moc ráda chtěla vidět :'3
samozřejmě, budu ti odepisovat tam kam chceš :3♥ splním to, haha :D .. všimla jsem si už podloe některých článků, že Hanička se nám zamilovala, ach :') neměla jsem moc času si všechno pročíst, ale tak, neboj deprese se brzo i ty zbavíš♥
chápu tě Haničko, já taky dřív.. když jsem fakt potřebovala se vypisovat, protože to prostě nešlo jen tak někomu říct, kamáradi v té chvíli byli vážně, nic.. tak jsem prostě ten blog, a to vypisování potřebovala, a fakt jsem nechtěla aby o tom kam se 'vypisuju' veděl.. taky bych si pak přišla omezená, a i teď. sice mám blog o klucích ale přece jen, někdy napíšu i něco co prostě nechci aby někdo veděl, někdo z mého okolí. tak, když teda tvrdíš že za ně budeš ráda.. já ti je někdy napíšu, slibuju♥ až bude víc času. taky budu ráda, když budeš ráda i ty, ha. v záchodě? jako v hajzlu? tam už jsme teď♥ ale neboj, opravdu dneska nemám ani chuť být zlá, já jsem prostě andíleeek, ne? .O♥ ach. ne, nevím kolik máš chyb, protože i kdyby , nechci o nich vůbec slyšet.. takže ticho, tohle nejsou chyby , to jsou prostě věci které se stávají nám všem, úplně všem.. vždyť i já mám problém.. problém stím vyjádřit se nahlas, natož vyjádřit nahlas své city. ne, neodbočuješ, prosím. já? a antichybná? haha, Hanička se zase snaží být megaaa krutopřísně vtipná :3♥ nechceš facku? opravdu ne? tím pádem bych ti velice ráda doporučila aby si se uklidnila, a nechala toho :D :* prosím. děláš očíčka s rozmazanou řasenkooou? ňůůů♥. no, bych ti doporučovala, neštvi mě, nebo se naštvu, a to nechceš, haha. Ano, ty si na mě speciálně nejkráásněji hodná♥ ňuňíčku můůůj. pšššš, to ty jsi úžasný člověěěk♥ neříkám že se neumí naštvat, ale prostě.. jo, každý z nás se dokáže naštvat. máš pravdu, samozřejmě jako vždy. haha♥ vzal si ho jo? kvůli tobě? :) to je roztomilé a hezounké. ach, podělala? ale .. určitě ne. to si jenom nahlháváš :* zlatoo, bude to dobrý. jůůůů, to je hezký :3 musí to být hodný kluk ne? :) Haničko, slíbila si že mě nebudeš štvát, tak prosím :'OO .. že o mě vyprávíš? a pořád? ty trdlo. tak laskavě přestaň, tolik pozornosti si prostě nezasloužím, ne, ne. Určitě, jí to vyřidiť, klidně to že jí pozdravuju, a ano mám jí ráda, samozřejmě .. vždyť já jsem přece ta nejúžasnější, a nejhodnější a nejmilejší a tak přece musím mít ráda všechny ne? :OO haha. tak, tyy si jí to nařídila, haha to je hezké. ale, tak teda nakonec ona sama řekla že mi bude říkat Kristýnko? .. jůůůů. Ano, nechala jsem jí tam, a oficiálně i přestala, sice na té poličce leží pořád, ale ano přestala jsem. samozřejmě že jsem frajerka, jak bych nemohla být? :OO :DDDDD frajerka Kristýnka, haha. Bych prosila, mimochodem taky jsem si na tebe zvykla, úplně hrooozně moc. neomlouvej se zlato, protože vůbec nemusíš ano? vůbec ne. pššt. ano, zvládla jsem to, ale už jen tak tak haha, né zvládám to _ a ty už se přestaň omlouvat, nebo ti jedna fakt přiletí, protože mě akorát štveš.. nepříjdu ti jako někdo tichý? ah, ale je pravda teda že jsem byla horší.. a teď teda dokážu být pěkné zlobidloo, to je pravda. hodně ukecaná? ty? vůbec mi tak nepříjdeš zlatíčko. dobře, zapamatuji si že na tebe dojem s červenou barvou asi vážně neudělám, a sakra, já mám bundu červenoou, a aj botky červené a .. bože, ty jestli mě někde potkáš, zabiješ mě.. pohledem že? :DDDDDDDD ach. vzpomeneš si na mě? aaaw, rozpustím se tadyyy. ano, úchylné myšlenky, prostě to jinak nejde. Horan je , až zatraceně moc ¨sexy, a už prostě vůbec.. jsem úchylná, hahahaaa :DDDD pozor na mě, bych doporučovala jako, dneska jsem bodala Vaška propiskoou, jsem agresor :DDDDDDDD ale pšššt. trsalaa? na pichu-pichu? a jestli to znám? tak samozřejmě že to znám, kdo yb to neznal, teda spíše kdo to nezná jakoby nebyl ne? tak, když ty symbolicky máš ty svoje svetříkyy já mám sukněěě, a kraťášky, šatičky, protože těch se zase nehodlám já vzdát.. ani kdyby třetí světová hrozilaaa, nikdy bych se jich nevzdala, muhahaa tak, já ti nevím.. já už fakt nevím co si mám o své postavě myslet, protože na každého působí prostě jinak, a mě to už deptá co ti budu povídat. ty si ráda zahalená? a skrýváš svoje nedostatky? R Á D A? Haničko, neštvi mě určitě si krásná holka, tak toho laskavě už nech, a buď sexy, nebo na tebe vlítnu, pozor na mě :DDD krémyy, a mytí rukooou lala, další naše společná závislost, mucq vzala sis desinfekční krém? kvůli klukovi? tyyyyyy voeee trdlo moje. slon, a bože ano, správně , vzpamatuj se , nebo tě přijedu polít vodou, řešit to rychle? strach z vysavačů? taky jsem nad tím uvažovala, ale kromě tebe to nikdo neví, a já fakt o tom nejsem schopná mluvit, tak prosím.. vylečím se sama , ne? :OO nebo myslíš že by mi stím nějaký odborník pomohl? myslíš že jo? :DDD chovat, úctu k důchodcům? really? je hezkyyy a neměcká delegaaace se vydává do ulic našeho překrásného lázeňského zapadákova. ale já chci umět na piáno, hrát jako fakt, retardovaně dobře promin, ale většina těch už profíků, přitom dělá takové to, že vypadají jak při nějakém záchvatě bože, pak umírám úplně .DDDDDDDD awwwwwwwwww, nevím proč, a nevím jestli je to kvůli Niallerovi, ale fakt chci aby můj kluk uměl na něco hrát, ale nejlepší by samozřejmě byla kytaraa ale prostě, kluk co bude milovat hudbu alespoň trošičku jako já jůůů. Haničko, a proč si myslíš že si to podělala? já , jenom miluju tu jejich vůňi, dneska jsem zase byla Vašíkovi až nějak blízko, a prostě.. asi jsem se zase zamilovala, prostě ale, mám strach, je to okolo mě poslední dny fakt divné, divně rozšířené bože. zazpíváme si obě dvě s radostí. taky miluju zpěv, jen nesnáším okolí které si myslí že je o tom zazpívat jeden ton, ach jo. ne, nebudeš se omloouvat, protože to obě dvě chápeme, ano? tak pššt. neztratíš mě, nepříjdeš o mě ano? a nech toho. není to z donucení, já jsem ti chtěla odepsat ty jsi úžasná, nejdokonalejší. víš, ani já nejsem klidná prostě, je sice pravda že teď už mi vlastně skoro nikdo nenádává ale prostě, jsou tady i někdy chvíle kdy nějaký kretén něco prohlásí, a já si to vezmu strašně moc k sobě a prostě. nemluvím o našich klucích, to je pořád, Kristýnko neplakej, Kristýnko kam jdeš, Kristýnko já jsem přece tvůj kamarád, mám tě rád a bla bla.. štvou mě ale je to roztomilé o tom ani pochyb. v háji už jsme dávno, zlatíčko jestli si nepostřehla, haha. jsem ale ráda že tady na to stěžování nejsem sama haha. fialovoooučká, je víc než boží, haha ňůůů, milujůů teď neonové barvyy. ano, mám .. tuceet svetříku, ale prostě, říkám ti .. že mě to fakt nic neříká, doslova nic, hele ha, ti jeden darujuu, nechceš taky červenoooučký? krásný? né, bych ti neudělala. bože, myslím na tebe 24 hodin denně já taky nemám spoustu věcí ráda, ale červená mi nevadí, ha. neomlouvej se nesnášíš svoje nohy? ach jo, štveš mě i když si slíbila že to nebudeš dělat nech toho, neporovnávej se s nikým, tohle se nezasloužíš a vůbec to není hezké. ano, zatím ho nechci, a myslím si že ani chtít nebudu, je teda samozřejmě hrozně sexyyy, a milej ale prostě, risk je zisk ano, ale ne už ne. ach, ano Nebyiu správně si to napsala .) děkuju, říká mi to hodně líto, ale já si tím fakt nejsem jistá, ano je to hodný kluk ale prostě, děkuji tentokrát se zdržím dál. poslintala houpačku? to je dobrá dilinkaaa hele ale nedivím se ano. ale tak, to vážně nejde, nebýt NADRŽENÁ , a nepředstavovat si to :DDDD ticho tady, a hlavně když vidíš to Benovo tělooo, tak jako killlnulo mě to, nehorázně. jooo, prostě Ben & ten můůůůj!! černoušek, to jsou spřízněné dušeeee, ach. já ti vlastně už nevím koho chci, je to spíš o tom že kluci chtějí mě, a to mi příjde fakt vtipný. jo,ale naštěstí už to mám konečně dole, ach inkooust to mi povídej, to je zlo, všude potom modro, např. :DDDD fixoou na očíčkaaa ♥ Já vím Haničko, já vím, sny jsou prostě našee a nikdo nemá právo ti je brát, a nebo se do nich navážet, ano. leze asi jaro na nás obě takle ti to řeknu. nezní to jako kliše, a neříkám to proto, protože bych to zažila, ano mám těch skušeností fakt hodně ale prostě, není to v tomhle nejen že je to krásné, ale prostě, kliše to stoprocentně není. nevadí, tak jsem jediná fanynka tvvých hlášek noa já ráda. čučí když rapuješ? samozřejmě ti závidí že to umíš že joooo já , teda popravdě jsem dřív nesnášela když na mě někdo čučel, ale teď si rpostě říkám, závidí ti, nekoukeej se na ně, a hele jak to pomáhá :DDDD     nejsem celebrita, a ticho tady zpívat jako já? vždyt zpívám úplně normálně , lásko. ano, kvůli Perrie bych byla schopná vykoupit polovinu obchodů, jenom proto abych měla třeba jen jednu věc podobnou jako ona, haha tak hlavně, že se ti líbí. nejsi? dobře budu ti věřit že sní nejsi haha. Haničko, neomlouvej se, ty víš že kdykoliv budeš chtít tak se mi můžeš vypsat ano? kdykoliv. ach, všechno bude v pořádku, ano? já ti ani nevím jestli si to chci užít nebo ne, nějak mě to ani nebere, prostě odzpíváme a čau. Lidice jedoou.. bomby? :DDD haha už to tak bude, rpostě my dvě bez sebe nedáme asi už ani ránu, z děla .DDD haaha. jo chtěl se vyfotit ale prostě, je to jedno už. pusť si Edíkaa a bude ach,, tohle úplně miluju chceš být s někým kamarádka.. ale prostě pro okolí si hnedka ta , která ho chce bohužel. ale tak, jde o to kde ti je nejlíp, a tak asi nejlíp ti je tady ne? můžeš se alespoň v klidu, nerušene vypisovat. Zapoměla? i kdyby , nevadilo by to. ale dobře, jo e-mail .. tak mi to prosímtě pošli na ten blogoveeej dailydirectioner@seznam.cz ..děkujuu zlatoo
    co zase blbneš? sakra, neštvi mě, ne nejsem naštvaná, a odepsat ti chci, tak ticho už není to fér. nemám ani důvod proč se lekat, a taky ti odepisuji později tak, ticho.

    moje laye? co snima? ach. a já zase milujiii tvoje kecíkyyy zlato. děkuji ti, ani ne, ale dobře, děkuji ti♥

9 michaeela michaeela | Web | 10. may 2013 at 20:35 | React

Jsi hrozně hodná. S kamarádkou už jsme tak nějak v pohodě, jen na jednu věc zítra jsem měla jet kní slavit její osmnáctiny, celá ta velá hádka mě tak dostala, že prostě jsem to zrušila. Všechno jsem tím pokazila a hrozně mě to mrzí, ale neudělám nic. A s T. taky dobrý, moc děkuju že mi to přeješ, jsi vážně zlato ♥ Jen mě strašně štve, že se nevídáme víc. Dneska jsme se tady měli aspoň vidět u vlaku ale jel domu dřív, takže nic.

Tenhle článek je zase skvělej, tak jako všechny tvoje vid, nádherně to píšeš. Je to jako včera co jsem křičela, že už chci být velká, tak hrozně ráda bych vrátila čas, mít tu schopnost tak ho zastavím vtěch nejlepších dnech. Ale bohužel, všechno je tak strašně rýchlí až je to snad uplně nemožný.

10 Budside Budside | Web | 10. may 2013 at 21:46 | React

Úžasný článek, souhlasím s tebou :) a krasný design :)

11 Adél ♥ Adél ♥ | Web | 10. may 2013 at 22:02 | React

Ta první věta? :O Chytrý :DD
Moc často si neuvědomuju, že ten čas tak utíká :) Spíš neuvědomovala, teď na to popravdě musím myslet skoro každou chvíli, neskutečně mě užírá, když si uvědomím že jsem za ten den neudělala nic smysluplnýho :) Snad v tom nejsem sama :D Ale prostě když si to člověk začne uvědomovat...ošklivý pocit :)
Navíc, teď když jsem na střední..zdá se mi že to utíká ještě víc...můj život se vlastně točí jen okolo školy, učení, spánku a teď už i brigády :) To pak moc času nezbývá :)

12 DenDa. DenDa. | 11. may 2013 at 8:46 | React

wow užasně podala :D už sem četla honě takovýchto článků a lé tvůj je nejhezčí já si nemůžu pomoct :D

13 Manon♥ Manon♥ | Email | Web | 11. may 2013 at 14:25 | React

Ahoj,ahoj,ahoj ... ♥
Ani nevíš,jak jsem na tvůj komentář dlouho čekala.Každých dvacet minut jsem kontrolovala blog,zda jsi mi nenapsala.Pak jsem to vzdala a blog asi hodinu nekontrolovala.
Přijdu a tam komentář od tebe.Za všechno co mi napíšeš jsem šťastná,i kdyby to byla jen pouhá tečka,budu z ní skákat dva metry vysoko,protože by si mi tu tečku . napsala Ty. :D

Ale jinak v pohodě. :) Nevadí,že jsi odepsala tak pozdě.V poho. :)

Ano,přesně tak,proč prosedět půlku života u počítače?Kde jsou ty doby,kdy nám všem bez počítače a sociálních sítí bylo líp ? Pamatuji si doby,kdy jsem byla od rána do večera venku.Kdysi děti brečeli,že je maminka nepustí ven,teď brečí,protože jim mamka zakázala počítač.Když jsem byla malá,pořád jsem byla venku,od rána do večera,pamatuju si,jak mi mamka zakazovala chodit ven. :D Že prý se nezdržím doma ani 5 minut.Pořád bylo s kým si hrát,pořád bylo co objevovat,někam chodit.Já jsem počítač vlastně ani neznala.Ale dneska.Ty 7 - 8 parchanti,stráví na počítači den,mluví sprostě a mají všemožné vymoženosti,od nejnovějších typů telefonů,až po nejlepší elektrické hračky. :-|
Ale tak ...
Proč už to není jako dřív,kde je ta doba ? Kde  ...
Dneska mají FB i malé 6 leté děti,užijí si oni vůbec dětství?Budou šťastní .. Život jim uteče tím,že budou neustále ťukat do klávesnice a čučet do monitoru.
A televize to samé.Dobře.Třeba jednou za týden na PC,proč ne?Ale být tam každý den,od rána do večera.Toho života si přece nikdo nemůže užít .. :/ Neříkám,že jsem svatá,že nejsem u počítače hodně hodin,ale rozhodla jsem se to změnit.Nechci,aby mi život jen tak uběhl,ne!Žijeme jen jednou a já si chci život užít!Ne prosedět! ..

- neděkuj,myslím si,že extra odstavec sis zasloužila!Jsi totiž hrozné zlatíčko,moje oblíbenkyně. ♥ Mám tě čím dál tím víc radši! :) Jsem hrozně ráda,že jsem tě měla možnost poznat aspoň takhle přes blog. :)

Jo,jo.Určitě se po té knížce poohlédni.Je vážně výborná,doporučuji! :) Koupila jsem si nové botičky. :) Už to chtělo. :D Mám jenom jedny.A pořád chodit v těch  ošoupaných.. :D

Jo,mě se to tričko líbí. :D I když ty chyby,ale co?Stejnak si těch chyb nikdo nevšimne. :DD

.. Užij si sobotu ! :)

14 Manon♥ Manon♥ | Email | Web | 11. may 2013 at 14:25 | React

Do háje!Zase,další člověk .. :D
Můj komentář byl vyhodnocen jako spam,já se na to vykašlu! :D
Povol prosím. :D

15 L. L. | Web | 11. may 2013 at 14:28 | React

To je svatá pravda... :/ Já si zase říkám: Sakra, když neodepíšu hned, když neoběhnu hned, když něco nepřidám, lidi si mě smažou z SB, lidi mi nebudou chodit na blog, blablabla, když 100x denně nezkontroluju svoje účty asi se zblázním, blablabla... Pořád dokola... Závislák, na druhou stranu to nechci dělat, žít internetově a ne reálně, ale nějak mi nic nezbývá...
Přesně, pořád si říkám: Napíšu mu? Ne... Počkám až napíše on... A tak uběhne půl roku a nikdo nikomu nenapíše. :D :D :) A to bývali časy, kdy jsme si psali každý každičký den. :) Asi je fakt čas se pohnout dál, nechat internet internet, jakousi noční zábavou a přes den dělat smysluplné věci, číst, učit se, chodit ven, uklízet, a ne být zapikaná u netu 30hodin denně! :D :)

16 michaeela michaeela | Web | 11. may 2013 at 14:29 | React

děkuju ti za pochvalu, potěší to. ♥ právě, čím déle budeme přemýšlet o co jsme čase přišlo, co tak rychle uteklo, utečou nám další roky života ani nebudeme vědět jak moc rychle.

narozeniny mám až na konci května, měli jet slavit její narozky a vlastně i moje zároveň, protože já je potom slavit už nechci, ale všechno už je jinak no, bohužel. teď si budu připadat jako blázen, když to napíšu ale s T. to zase dobré není, jsem jak debil už, nejradši bych odjela někam hodně moc daleko, k indiánům třeba a zůstala tam na věky.

á, to ty jsi zlatá ♥ nu, jestli něco jednou někdo takovýho dokáže tak to bude fakt paráda, zmačknout čudlík a bude všechno jinak, ummm. :D

17 L-lenass L-lenass | Web | 11. may 2013 at 14:32 | React

Podle mě čas běží hodně rychle :-) někdy jsem ráda,že ubíhá rychle,ale někdy bych ty kráné chvíle chtěla spomalit ale ovlivnit to prostě nejde :-) taky si myslím,že čas hraje důležitou roli  životě..časem se věci můžou zlepši,ale také ne a tak podobně.. :-)

18 L-lenass L-lenass | Web | 11. may 2013 at 14:53 | React

Jojo byla jsem to já ,ale pak jsem ho smazala a jelikož se mi stýskalo tak jsem si ho založila znova :-) :D

19 michaeela michaeela | Web | 11. may 2013 at 14:56 | React

No ještě abych tě nechválila, ty si to zasloužíš víš :3

Každopádně za přání do předu děkuju :D No jako my se hádáme třeba za týdne dvakrát, ale to je prostě kvůli lidem okolo, hlavně holky z pokoje, asi nám závidí náš vztah nebo co já vím. :D
Prd dospělácký věci, jen prostě asi jede do jiný nebo co, to já nesnesu když mi někdo řekne že mě chce ale vlastně chce další patnácetosumdesátšest holek okolo, v úterý když jsme byli večer venku byli jsme spolu asi jen 10 minut, chce jít znovu ven tak půjdu, co nejdřív a pořádně si ho proklepnu, protože tohle jako néé. :D:D

Už jsem nevěděla co stím vzhledem, tak sem se pokosulila aspon o tohle, děkuju ♥ Jsem ráda, že se ti líbí.

20 Manon♥ Manon♥ | Email | Web | 11. may 2013 at 15:02 | React

No,naštvala by si mě,kdyby si mi napsala jenom tečku!Ne,kecám. :D

- Nemusí tě to mrzet! :D V pohodě .. :D

- vážně! :)

Přesně tak!Ty úplně sexy 9 se baví s těma štětkama co mají v hlavě leda tak piliny!Sakra,proč?! :D Se mnou neprohodí ani slovo,to bude kuli tomu,jak jsem šarmantní a sexy .. :DDD Proto,se bojí,že kdyby se mnou chtěli pokecat,tak z té mé "krásy" a "dokonalosti" ztratí řeč.Nemysli si o mě,že jsem namyšlená,ale baví mě si z toho dělat srandu. :D

Tak to jsi hvězda,já taky pořád každý rok říkám - KONČÍM S FB a ono nic,už 3 roky .. :D

Nebreč! :D Budu potom tak .. :'( :D
Jo,snad.Kéž by.Neuděláme sraz? :D Tak aspoň jednou by si na FB mohla,ne? :)Hrozně ráda bych se o tobě dozvěděla víc. :D Bych ti pořád psala,takové dlouhé věci .. :D

Hele,dala jsi mi nápad k článku!Ok,vyfotím. :) Ale dneska ten článek nebude,to,až zítra.Mamka má dneska narozeniny.Takže oslava. :) Musím vše připravit. :) Já jsem taky dřív neustále nosila svetry,i v létě. :DDDD teď už ne,nějak jsem si zamilovala takoví ten styl ... ten letní prostě. :D

Jo,jo ... Celý nový týden. :)
ve středu jdu místo školy prodávat kytičky za 20 na BOJ PROTI RAKOVINĚ.Tak jsem zvědavá kolik toho prodám no .. :D Teda,jestli vůbec něco prodám .. :DD

21 Unicorn. Unicorn. | Web | 11. may 2013 at 15:03 | React

Možná, že sis toho nevšimla. Ale tvé články, jsou taky z částí nové, neprozkoumané a originální. Už protože do nich pokaždé vkládáme něco nového, nějaké poznaní, poznámky ze svého života. Moc ti děkuju za tak milý komentář, tvé komentáře mě vždy dokáží naladit a potěšit. :) A to je úžasná vlastnost, kterou vlastníš.

Tento článek je krásný, nejvíce se mi líbila ta fráze ze začátkem a koncem školního roku. Líbí se mi, jak si ho pojala, i když je obyčejný a mluví z duší náš všech, použila si strašně pěkné výrazy a vyjádření. Je pravda, že čas plyne, bez jakéhokoliv lidského zásahu. Nikdo neví, jak jej zastavit ve chvíli, kdy jsme šťastní, abychom tu chvíli u sebe měli napořád. Hodně lidí, říká, že nemá čas, ale je to opravdu tak? Čas je pořád stejný. Pořád plyne stejně rychle. Jen naše mysl zaostává v minulosti. A pak když se podívá na hodinky a datum zjistí, jak čas plynul, aniž bychom ho pořádně využili. Úžasný článek, Hani. :)

22 Unicorn. Unicorn. | Web | 11. may 2013 at 15:25 | React

Já chtěla psát o kráse. Co znamená a měla jsem v hlavě skvělou konstrukci článku a v sekundě, puf a mě nezbylo nic jiného než improvizace v podobě toho článku, který jsi četla. :)

A s tím časem máš pravdu, ale řekla bych, že se na něj nikdo nebude tolik soustředit jako na jiné věci. Přece jen čas se nedá použít jako zbraň, takže lidi tolik nezajímá. Vědce v dnešní době zajímá jen něco, co můžou použít jako zbraň nebo pro nějaké nedobré úmysly. Pak jsou tu ti, kteří chtějí naší zemi pomoct, ale ti nikdy nic nevymyslí, protože mají dobré srdce a nejsou tak zkažení. :D Zase pro jednou moje hloupá teorie. Ale hodilo by se mi přetočit těch několik hodin ve škole, za pár minut a ty krásné chvíle, si uchovat na co nejdelší dobu. :)

23 Unicorn. Unicorn. | Web | 11. may 2013 at 15:42 | React

Prostě jsem nepřemýšlela a psala, kam mě slova vedly. :) Dělám to docela často, nemám žádnou myšlenku v hlavě a nějak zázračně jí vytvořím během psaní. :D

Přesně tak. Já jen čekám, kdy bude třetí světová válka kvůli zrušení facebooku, teda jestli někoho napadne ho zrušit. Pokud máš ráda fcb, tak mě omluv, protože já ho úplně nesnáším. Ze smysluplných textových zpráv, se stalo z nenadání něco jako "Pojď na facebook, já ti to vysvětlím.". Posledních pár měsíců, když se mě někdo zeptá na facebook, tak si vymyslím příběh o tom, že ho nemám, ale vlastně mám a vlastně k ničemu. :D Ale to jsem úplně odbočila od tématu.

24 Infinity Infinity | Web | 11. may 2013 at 15:51 | React

Každý tvůj článek je něčím speciální. :-) Moc se mi líbí, jak přenášíš své myšlenky do písemné podoby.

Mně čas ubíhá pořád stejně rychle. Teda ne tak úplně. Třeba v chvílích, kdy je mi nejlíp, je hodina jako minuta. To na životě ráda nemám. Vadí mi, jak čas rychle utíká.

25 the lizz. the lizz. | Web | 11. may 2013 at 15:53 | React

No, taky jsem si v 7 uvědomila, jak strašně čas letí:) celkem mě to štve, protože mám pocit, že se toho děje děsně moc a ani si to všechno nestíhám uvědomovat:D

26 POKY POKY | 11. may 2013 at 16:44 | React

VYDĚLÁVEJ SNADNO! PŘI REGISTRACI 150KČ! JAKÝKOLIV VĚK !
http://www.themail.cz/ref?user=209735

27 Unicorn. Unicorn. | Web | 11. may 2013 at 16:46 | React

Já si myslím, že nebude. A pokud bude, tak se jí nedožijí ani naše děti. Protože v dnešní době, jsou všechny země i ty naše vysněné, zaplaveny mnohými problémy, že si další na své hrudníky pokládat nebudou. A navíc bych řekla, že i když už tu nějaké náznaky budou. Jedna strana vyzývat může, záleží na tom, zda se ostatní připojí.

A s tím facebookem. Já tak jsem tak 10 minut denně. A pokaždé mi někdo napíše a tak se mi tam ti lidi zhnusí, že to prostě vypnu s ignorováním ostatních, i když to není pěkné. Navíc, nemám ráda, když si tam se mě lidi utahují nebo se tam vytahují a přitom ve společnosti, jsou o proti mě takhle maličcí. :)

28 Unicorn. Unicorn. | Web | 11. may 2013 at 17:27 | React

Nikdy nevíme, komu může rupnout něco v hlavě.

No, se mě ani tak ne, jako s ostatních mých přátel. Ale dřív si tam se mě utahovali. Moc ne, já celkově na nic moc nechodím kromě blogu. Jsem závislá na youtube, blogu a seriálech online, takže. :DD Potom je to takové, že ty ostatní stránky mě zkrátka tak nezaujaly, tak jim nevěnuji takovou pozornost. :)

29 Unicorn. Unicorn. | Web | 11. may 2013 at 17:28 | React

[28]: Nechápu proč píšu "se". :D Má tam být samozřejmě "ze".

30 Unicorn. Unicorn. | Web | 11. may 2013 at 17:47 | React

Já udělala dvakrát ten samý překlep. A právě nechápu proč. Píšeš to správně. A máš pravdu je to prostě něco jiného. A nikdy jsem nevěřila, že fotografie a obrázky dokážou inspirovat, ale weheartit je toho příkladem. :) Opravdu neznám lepší stránku, kde se inspirovat. :) Navíc, vždycky koukám, jak je všechno perfektní, jak jsou ty outfity špičkové a pak se na chvíli přistihnu, jak si přeju být taky tak špičková. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama