Dnešní den v jednom článku.

28. may 2013 at 19:05 | Hani. |  Deníček.

ŽIJEME JEN JEDNOU? TO JE LEŽ, ŽIJEME KAŽDÝ DEN.

Dnešní den začal nepěkně. Vstala jsem pozdě a pozapomněla spoustu věcí, protože jsem pospíchala do školy. Nechtělo se mi vstávat a vlastně se ani nedivím, protože jsem večer zjistila, že dnes píšeme pololetní práci z angličtiny a já neumím nic a proto jsem nespala moc dobře. Tedy, neučila jsem se. Něco umím, ale nezopakovala jsem si to. Nakonec z té písemky mám dobrý pocit - přecejenom je to předmět, který mi nejvíce "sedne".
Konečně vysvitlo sluníčko. Samozřejmě, jako na potvoru muselo dneska, když máme pracovky a chodíme plít. Nenene, dneska pršet nemohlo. Plení, jako takové mi ani tak nevadí, jako spíše 9.B, která si z nás z druhého patra dělá legraci. Přišla jsem ale na to, že pokud mne to bude bavit, uteče hodina mnohem rychleji.
Včera jsem asi hodinu trávila vytvářením vzhledu mého tumblru, ačkoli s ním pořád nejsem spokojená. Nevím no, musím vymyslet jak to oživit. Chtěla jsem něco, co by vyjadřovalo mou dobrou náladu, ale jestli se to povedlo, to nemůžu říci.
Zítra snad nepíšeme písemku z ničeho, jen desetiminutovku z matiky. Je zvláštní, že si na to vždycky vzpomenu při psaní článku. Pamatuji si hodně věcí, ale úkoly a písemky, to si zapamatovat nedokážu. Moment, máme úkol. Hmmm...
Tím asi zakončím moje nudné povídání o mém dnešním dni. Baví mne to psát, protože si vzpomenu i na detaily, které jsem zapomněla - třeba na domácí úkol. No, tak si zatím užívejte ten slunečný den, protože asi všichni potřebujeme sluneční paprsky. Nebo ne? :)


 

2 people judged this article.

Comments

1 Nik Herb Nik Herb | Web | 28. may 2013 at 19:22 | React

Opět pěkný článek. Dobře se to čte. Angličtina mi problém nedělá, nemám tam jinou známku než jedničku, takže se vždycky soustředím na jiné předměty. A ten tumblr. Napsala si, že nejsi spokojená. Myš jako pomerančík a skvělý výběr písní mě přesvědčil o opaku. Je to skvělé, vypadá to vesele a strašně se mi to líbí.

A teď ke komentáři.
Já jsem člověk, kterému počasí nekazí náladu. Miluju jak zima, léto, tak jaro a podzim a na všem vyhledávám to nejlepší, jako i na dešti. A vím, že umí kazit plány, ale člověk by se měl občas naučit hledat východiska. Mít plán B. (: A déšť pomáhá kytičkám a v chudých suchých oblastech. Takže tu opravdu není nic, co bych proti němu měla. A zrovna ty máš, co říkat o mracích, když je máš na pozadí. :D Né sranda. Tvůj názor respektuju. (:

To nejlepší až si všechno zpětně přečtu bude to, že během těch let a příležitostech, co se mi naskytnou na spoustu věcí změním názor a pohled. A jednou až si to přečtu, tak se usměju a řeknu si, jak naivní jsem vlastně byla. A strašně pěkný názor s těmi třemi osobnostmi.

I jen to jedno místo, které můžeš uvolnit znamená, že jednomu člověku přilepšíš. A i sama budeš mít lepší pocit, pokud teda nejsi nějaká namachrovaná egoistická holka, což jsem si jistá, že nejsi. A já si myslím, že říct někomu, aby pustil staršího pána sednout, ano sice je pravděpodobné, že to vyvolá hádku, ale to jen pokud ta kamarádka neumí přiznat chybu, že nebyla dobře vychovaná. (: Slušný člověk, by bez keců toho pána prostě pustil.
Sprostá slova se dají odnaučit, pokud je k tomu nějaká motivace. Třeba za každé sprosté slovo facka. :D
A děkuju za lichotky ohledně toho, že se ti zdám být sympatická. (:

2 Kenzi Kenzi | Web | 28. may 2013 at 20:25 | React

Á! Pracovky! Ty jsme na bývalé škole taky měli. My na A, B nebyli. Bylo nás málo. Ale někdy ně to i bavilo :) Angličtina mi taky asi nejvíc sedne. My pololetky nepíšem z ajiny ale zase z něminy :'(

3 Coco Coco | Web | 28. may 2013 at 20:50 | React

Tumblr je perfektní a to vstávání naprosto chápu :D

4 Ter. Ter. | Web | 29. may 2013 at 12:52 | React

Mě osobně angličtina nějaký výrazný problém nedělá a jak tak koukám, ani u tebe ne. Ale moc dobře znám tyhle deprese z větších, nebo klidně i z menších testů, i když jsou z předmětu, který mi, jak říkáš "sedne". :D Spánek se dá dohnat a známky ve škole nejsou všechno. :)

Vždycky, když se najde nějaký takový vtipálek, který si musí dělat srandu z vlastně obyčejných věcí, si představuji právě jeho u, v tvém případě záhonku, který má za úkol vyplít a hned mám lepší náladu. :D

Mě se ti ten tumblr v poslední době tak hrozně zalíbil. :D Už kolikrát jsem přemýšlela, že by jsem si ukradla několik málo chvil a založila si vlastní. Na tom tvém se mi líbí. :) A co mě jako první trefilo do oka byl ten skvělý obrázek Nialla v kšiltovce, obrázek Zerrie (♥) a obrázek s horami. :3 Ano, založím si tumblr. :D

Doufám, že jsi desetiminutovku z matematiky zvládla. :) A máš pravdu, sluníčko by opravdu už bylo třeba. Toho pochmurného špatného počasí už bylo dost a navíc, takhle léto nevypadá, pokud vím. :D

5 Vaness . Vaness . | Web | 29. may 2013 at 13:42 | React

Angličtina je taky můj nejoblíbenější předmět . Už kvůli stránce weheartit :D
Baví mě překládat ty citáty a motta atdd :333

Teď se zase nějak zatáhlo a v Praze momentálně prší a hřmí O.o

6 ♥Lara ♥Lara | Web | 29. may 2013 at 14:03 | React

Desetiminutovku z matiky jsme psali dneska, tak ti přeju hodně štěstí :) Jinak angličtina mi taky hodně sedne, je to jeden z mých nejoblíbenějších předmětů :) To ráno, jaké si zažila ty se občas přihodí každému a v ten den bych asi vraždila všechny jen pohledem, vlastně bych ani moc nevěděla proč :D Jinak s tím tumbrem. Děláš si srandu? Vždyť je to dokonalý, kde ses to naučila? :)

7 Mavis E. Strix Mavis E. Strix | Email | Web | 29. may 2013 at 16:32 | React

Mne sa dnes, naopak, vstávať prekvapivo chcelo. Samozrejme, nemyslím to v tom zmysle, že by som vstávala o hodinu skôr ako zvyčajne, to nie, len som jednoducho pri vstávaní vyzerala ako človek, nie ako nejaká práve vykopaná mŕtvola, čo ma teda celkom potešilo. Okrem toho sa aj k nám prediera slniečko, i keď poobede spŕchlo. Aj keď, musím sa priznať, mne osobne dážď nevadí, mám ho práve že omnoho radšej ako slnko a teplo.

Na angličtinu sa nemusím učiť ani ja. Jednoducho to ide nejako samo. Myslím však, že veľa robí aj blog, pretože práve prostredníctvom blogu sa denne stretnem s množstvom nových anglických slov a niekedy som nútená anglicky na blogoch aj komunikovať, takže to bude pravdepodobne tým.

Haha, ja si na domáce úlohy ani na čokoľvek iné zo školy pri blogu nespomeniem! :D Vlastne, málokedy si na také veci vôbec spomeniem. Nejako som úplne vypla, čo sa školy týka. Jednoducho som si povedala, že mám konečnú a znova začínam až v septembri.

Každopádne ti držím palce na tej desaťminútovke ;)

8 K. K. | Web | 29. may 2013 at 17:13 | React

Pololetky nesnáším, ať už jsou z čehokoliv. Vždycky je pokazím :D

9 Terri** Terri** | Web | 29. may 2013 at 17:45 | React

Náhodou, podle mně se ti ten vzhled velmi povedl! :) Já osobně bych to nezvládla. :D
Ano, dnes jsem to sluníčko zrovna také moc nepotřebovala. Tělocvik venku, to by až tak nevadilo ale to samé běhání! Grrr..
Tak si přeji aby se ti vydařila. ;) Já osobně angličtinu přímo miluji ikdyž si myslím, že v ní nejsem vůbec dobrá. Jenže tento jazyk pro mne mnoho znamená. :)
Ach..právě jsi mi připomněla úkol! Díky. :D Zítra píšeme celoroční písemku z češtiny. Ach.. nenávidím češtinu -.-

10 Haň. Haň. | 29. may 2013 at 19:24 | React

pololetní písemka z angličtiny? tak to se u nás nevede. my, když se rozhodneme, že v hodině nebudeme nic dělat, tak taky nic neděláme a na učitele kašleme. jen výjimečně si hrajeme "na školu". :D
jsem vůči sluníčko teď strašně zaujatá, jelikož jsem doma a nemůžu si ho užít, takže jsem radši za déšť, ten je pro mě i inspirací k psaní a nějak mě rozveselí. :3
ty s ním nejsi spokojená? vážně? vždyť je krásný! strašně se mi líbí, followla jsem si tě. jinak, ten vývěr písní je úžasný, máš podobný vkus. :3
náhodou, možná to je pro tebe nudné povídání, ale já to ráda čtu, protože i tak je to krásně napsané a ráda o tobě vím něco víc, což se z těhle článků můžu dozvědět. :3

k tvému komentáři:
já a zmrzlina, best friends forever! dokud ji nesním. :3
jo, líbí se mi to, je to takové.. roztomilé. :3
já jsem taky schopná se sprchovat naprosto vařící vodou, sista. :D
dobře, jdu k tobě bydlet. :DD
já ani nevím proč píšu malými písmeny, zkrátka jsem někdy začala a už mi to zůstalo. :3

11 L. L. | Web | 30. may 2013 at 13:34 | React

Déšť miluju, ať se děje co se děje, tak prostě nevím no. :D
Ale ten tumblr... Já si ho udělala jakože asi v listopadu někdy a byla jsem tam jednou. :D Absolutně jsem nevěděla co a jak. :D :D Prostě nic, tak mi stačí jen WHI, tomu jsem věrná a miluju to tam. <3
Možná ten tumblr ještě někdy obnovím, ale nevím, nechci být závislá na další věci. :D A stejně to má stejný princip jako WHI. :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement