Moji idolové z dětství.

6. july 2013 at 21:59 | Hani. |  Střípky z mého života.

TROŠKU JSEM ZAVZPOMÍNALA NA MÉ IDOLY, NA KTERÉ JSEM UŽ DÁVNO ZAPOMNĚLA.

Náhodně jsem přepínala kanály. Dostala jsem se od rodinných, před dokumentární, slovenské až po dětské. Moc často se na dětské kanály nekoukám už proto, že mi to bráška pořád přepíná z milovaného MTVčka. Z principu se na to moc často nekoukám. Ale abych se přiznala, občas podlehnu. Nejde o ustoupení bráškovi, jde prostě o zavzpomínání na ty nádherné chvíle.Dnes jsem přepínjala když jsem došla k Disney Channelu, zavalila mne vlna nostalgie.
Když nám mamka pořídila Jetix, byla jsem nadšená. Vidina seriálu Hannah Montana, kterou jsem zbožňovala byla více než příznivá. Umíte si určitě představit, jak si ze mne spolužáci kvůli tomu utahovali. Doteď slýchám "Hano Montano!" jako urážku na mou adresu.
Pamatuji si, maraton Hanny Montany, kdy mne mamka pořád posílala ven, ale já to musela vidět. Film Camp Rock, bože. Ani nevím, jak jsem k Jonas Brothers přišla.. moment, už vím. V Bravíčku o nich byl článek. A protože kamarádka milovala US5, řekla jsem jí, že mám ráda Jonasy, připadala jsem si hloupě. Já si je ale doopravdy zamilovala. Jedno Special Edition CD, silgl Burning Up, tričko a placka Joeem, kterého jsme milovala. Posílala jsem přes maily tetu z Ameriky do obchodů, aby mi něco přivezla. A Hannah Montana. Plakáty, různé obrázky na zeď, obaly na sešity, tašky, šperky, voňavky a spoustu dalších věcí, které jsem pečlivě střežila. A když přišel do kin Hannah Montana ve filmu? Šílela jsem! Mám pořád někde schovanou tu zmačkanou oranžovou vstupenku do kina. Hrozně moc to pro mne znamenalo. A abych se přiznala, na ten film koukám pořád ráda.
Přilepená u monitoru jsem si vybírala novou tašku do školy s Camp Rockem. Paruku, jako má Hannah Montana. A jednou jsem dokonce narazila na penál s Camp Rockem. Ano, ten penál. Kde dnes je? V šuplíku. Jak jsem tenkrát skákala hlavou do stropu, když mi ho maminka koupila k svátku. K tomu ještě samolepky. Nalepila jsme je do albumu, jsou pořád stejně umístěné, jako byly předtím. protože ony patří k tomu penálu.To si ještě vzpomínám na dvě nálepky s klukama z Jonas Brothers...
A nebo když táta pracoval v Plzni. Ano, jak jsem si celý den tiskla obrázky s Jonasama. A když se mi to seklo, tiskla jsme dál. Sice nic nevylezlo, ale příkazů tam bylo tolik.. a pak, když chtěla mamka něco vytisknout, trvalo hrozně dlouho, než se vytiskly všechny moje černobílé rozpixelkované obrázky a mamka si mohla vytisknout nějaký dokument. Doteď mi všechny ty obrázky visí po pokoji. A když otevřu skříň, vidím tam také další plakáty, napůl rozrhané, ale stejně vím, že je nesundám.
Pravdou je, že jsme JB milovala jen já. Kamarádkám se písničky nelíbily. Ani ti kluci se jim nelíbili. Přitom já si kupovala časopisy jen kvůli jejich plakátům. A kolik mi mohlo být? Před pátou třídou to bylo...
A když Hanna Sundavala paruku před všemi a seriál končil, měla jsem slzy v očích.
Dnes už mi nezbyly nic jen vzpomínky. A pak ty věci. Special Edition CD od JB si pouštím často. Ten černo-zlatě obalený poklad, v němž se skrývá CD a záznam z koncertu.Už tolik nemiluji Hannu Montanu, ale pořád mi něco ve mě říká, že prostě Miley Cyrus obdivuji. Nechlubím se tím. Když má spolužačka tašku s Hannou, spolužáci se jí smějí. A snad já jediná pořád pouslouchám ty její písničky, které umím nazpaměť. A voním se tím ovocným, sladkým parfémem s jejím obrázkem.
Vyrostla jsem. Z Hannah Montany s nádhernýma dlouhýma vlasama se stala nezkrotná Miley s účesem na kluka. Z toho úžasného Joea se stal taky pořádný chlap. A já se pořád rozplývám nad několika let starými útržky z jejich seriálů a snažím se vrátit zpátky do dětství. Byli mými idoly. A kousek ve mě ví, že pořád ještě jsou a budou mými hrdiny. Protože stejně jsem nevymazala ty písničky v mém MP3 přehrávači. A stejně je nevymažu. Ale až na ně zase narazím, na pár minut budu zase ta malá holka s velkým snem.

Lilly and Miley

http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/178/934/662426717b_92680572_o2.png
 

2 people judged this article.

Comments

1 ♥Lara ♥Lara | Web | 7. july 2013 at 12:53 | React

Hannu Montanu jsem taky zbožňovala a Camp Rock taky, ovšem nejvíc jsem snad byla ulítlá na High school musical :DD Za ty časy se popravdě teď stydím, když nad tím uvažuju :)

2 ang ang | Web | 7. july 2013 at 13:08 | React

Jonas Brothers!! Z nich jsem byla úplně vedle. Doteď si pamatuju písničku "SOS", kterou jsem poslouchala snad každej den několikrát. A zrovna teď jsem si jí pustila, a nemůžu uvěřit, že se mi ještě pořád líbí. A ti kluci se mi taky hrozně líbili, ale nikdy jsem nenašla někoho, kdo by z nich byl nějak podobně ulítlej jako já. Anebo taky ta "Burning up", bože přesně si na to pamatuju. Na ten videoklip, jak tam ze začátku seděj na lehátkách a přijde tam k nim ňakej tlustej černoch:D. Nikdy jsem nevěděla o čem zpívaj, ale bylo mi to jedno. Ty písničky se mi líbily a já si je prostě musela zpívat. Ale ty časy už jsou pryč. My jsme Jetix doma neměli, protože táta za to odmítal platit, když by se na to on sám nekoukal. Nedokázal pochopit, že Jetix byl pro mě to samé jako pro něj nějaký televizní noviny v té době. Takže jsem se na něj koukala jen když jsme jezdili na víkend k tetě na chalupu a hlavně o prázdninách. Ale nejvíc jsem asi ujížděla na H2o.. Ach, kde jsou ty časy?

3 Nana Erruk Nana Erruk | Web | 7. july 2013 at 17:40 | React

Ježiš Jonas Brothers... :3 to byly časy:D.. pak taky HSM joooj.. Hannah Montana si někdy pouštím i teď. Jo..nový Disney seriály mě prostě nebaví.. Tyhle jako Hannah nebo Kouzelníci byly prostě nej... a ještě Sonny!.. to jsou memories. :)

4 A. A. | Web | 7. july 2013 at 18:00 | React

Jonas Brothers,US5, High School Musical, Hannah Montana. Milovala jsem je:). Teď si na ně vzpomenu jen zřídka a to když se tomu smějeme se ségrou. Musím ale uznat, že seriál je to pořád super(y):).
Napsala jsi to úžasně. Ostatně jako vždy a nad tím tvým talentem už pěkně dlouho žasnu, ale to ty víš:)

5 Michaeela. Michaeela. | Web | 7. july 2013 at 18:27 | React

Mě už na tebe opravdu nestačej slova. Každá tvoje věta kterou napíšeš mě neskutečně potěší ať už se to týká čehokoliv.
Víš, můj táta nemá pevnou vůli - jeho nová manžela ho naprosto dostává do jinýho světa ve kterým vlastně já vůbec neexistuju. Ale tohle ja na moc dlouhé vyprávění. A šíleně moc ti děkuju.

Aha, to znám. Já byla od prosince nemocná, a až v dubnu se mě to uplně pustilo. Pořád jsem musela být doma, neskutečně mě to všechno vysilovalo takže jsem nemohla vůbec nic. Bude to znít divně, ale važ si toho, že jsi tak nějak zdravá a nemáš nějakou vážnou nemoc. Myslela jsem si po všech těch řečech o mojí nemoci jak si začnu vážit života a sama sebe, ale bohužel dělám uplný opak, naprosto dělám všechno to co nesmím.

Ou božínku, nesnáším tvůj počítač, takhle to zkazit. A já se těšila jak budeš vypávět a ono zase prd. Doufám, že to nevzdáš a napíšeš při jiné příležitost - hned při té nejbližší. (:

Mě přijde mrkající smajlík šíleně ironickej a takovej jako (s prominutím) - 'jdi do prdele'. :D Nevidím na něm nic hezkýho, opravdu ne. Hlavně ho nesnáším když mi ho někdo napíše při hádce, to bych si šla nejraději skočit jak mě to dokáže rozzuřit. :D Z těch zkratek já používám jenom - jj, a to už jakože jenom z recese jinak mi to přijde všechno trapný ty zkratky, kvéčka a dvojté vé a ták. :D

Hypochondr, jo myslím že píše. :D Já si takhle připadám hodně často. Pořád se mi něco děje a na všechno hrozně zkuhrám a všechno mě moc bolí i když to vlastně nic není. :D Héérečka.

Nic se nestalo, já jsem jenom hrozná hysterka a za vším vidím všechno špatně. Vynadal mi že mu nepíšu a že mu připadá že mě pořád otravuje - pořád, teda už zase. A když jsme si psali tak odepisoval vždycky tak po dvou hodinách a ještě jako kdyby se mu něco stalo. Když jsem se ho zeptala tak mi řekl že mu nic není.
Včera to bylo zase všechno dobrý, psali jsme si do půl 4 do rána.

To bylo hrozný. :O Já šla spát až v půl 5 ráno, a v 07:10 nademnou stála mamka a začala mě budit at rychle vstávám , že prý jedeme k babičce na snídani (v životě jsme nic takovýho nedělali a zrovna když jsme potřebovala spát..) Takže tak dvě a půl hodiny spánku, no nic moc teda. Celý den jsem hlídala malou sestřeničku. Usínala jsme vždycky i ve stoje. Doma jsem šla koukat na film a neviděla jsem z toho vůbec nic, hned jsme usnula a před chvilkou jsem vstala. Vidím to tak, že dneska půjdu hodně brzy spát. Achjo. :D

Jé, ty máš brášku ? :O Kolik mu je ?

Věčný Jonas Brothers, Hannah Montana.. Přiznám se, jeliož moje sestra je naprosto závislí na Disney Channelu, občas se hrozně ráda podívám na ty seriály i když už tam neběží Hannah Montana ani H2O tak mě některé baví.
Z JB jsem měla nejradši Nicka. Jo byli to úžasný časy.
Miley obdivuju a klidně se tím chlubit budu, potože se rozhodně není zaco stydět, dřív jsem ji zbožnovala už jenom kvůli jejím nádherně dlouhejm vlasům. Ale ted, i pořád jí patří můj obdiv. :3
Naprosto úžasnej článek.

6 Michaeela. Michaeela. | Web | 7. july 2013 at 18:59 | React

Mimochodem jsem tak zapoměla ti pochváli tvůj nový vzhled, nádhera ♥

7 Coco Coco | Web | 7. july 2013 at 19:33 | React

Páni já milovala takových hovadin :D ale je vtipné vzpomenout si :)

8 Natt. Natt. | Web | 7. july 2013 at 22:17 | React

Strašně pěkný článek:)
Myslím, že čím víc je člověk starý, tím častěji vzpomíná na dětství a kolikrát si vzpomene třeba i na nějaké třičko nebo úplnou mini věcičku kterou v té době nosil nebo ji miloval:) Já jsem snad ani neměla  nějaký vzor když jsem byla menší... Pamatuju si, že je taky ale jednu dobu strašně žrala Hannu Montanu ale bylo to spíš jenom kvůli kamarádkám aby se semnou bavily. Taky doma mám nějaké sešitky, peněženky a další věcičky které jsem ještě nevyhodila. Vím, že od první do čtvrté třídy jsem strašně milovala Witch. Takové kreslené čarodějky z komiksů. To jsem vážně žrala:33

9 K. K. | Web | 7. july 2013 at 23:21 | React

Taky jsem měla ráda Hannu Montanu, Camp Rock apod. S mým bratránkem jsme jednou stihli celodenní vysílání Hanny Montany na Disney Channelu a večer jsme šli na její film, na ten den nezapomenu.
Nebyla jsem do toho takový blázen jako ty sice, ale taky jsem si četla ráda bravíčka a různý krávoviny o nich, sbírala plakáty, které jsem si nesměla nalepit, jelikož by se ničila stěna (jak rodiče vždy říkali -.-'' ) :D Na ty časy taky ráda vzpomínám :)

10 Mavis E. Strix Mavis E. Strix | Email | Web | 8. july 2013 at 12:04 | React

Krásny článok! Aj ja často prepínam na Disney Channel, z čírej nostalgie, presne. Akurát začiatkom prázdnin začali opäť dávať Hannu Montanu, tie staré časti, z 1. série, myslím. Niekedy sa na to pozriem, ale len kvôli tomu, aby som si pripomenula svoju závislosť na Hannah Montana.

Áno, Jonas Brothers, Hannah Montana, Wizards of Waverly Place, to boli všetko aj moje závislosti. Dlho som mala ich plagáty, nálepky a podobne, no jedného dňa som si povedala dosť. Je pekné zaspomínať si, ale vyrástla sa. Všetky tie papiere a plagáty s nimi som odložila do jednej krabice, CD-čka, ktoré som si tak starostlivo napaľovala, som tam dala tiež. Je zvláštne, že mňa vlastne ani nenapadne počúvať tú hudbu opäť. Som veľmi citlivý človek, nerada zahadzujem niečo z minulosti, no táto záležitosť je proste nejaká výnimka. Ktovie.. Možno som skutočne vyrástla.

A dnes? Nikdy by som nepovedala, že sa môj hudobný vkus tak veľmi zmení! Aktuálne pesničky Miley Cyrus rada nemám, nie je to absolútne môj štýl a všeobecne - znovu začať počúvať HM a JB by som nedokázala. Ten štýl je mi nadobro vzdialený.

Každopádne je krásne si takto zaspomínať. Aspoň na chvíľku :)

11 Em. | © shaymitchell-daily Em. | © shaymitchell-daily | Web | 8. july 2013 at 12:14 | React

Ahoj! :) Předem se omlouvám, jestli toto bdere jako reklamu, jen bych tě chtěla informovat (pokud  mášráda seriál Pretty Little Liars), že dnes jsem založila fanpage o Shay Mitchell a PLL na instagramu. Jestli máš instagram, budu moc ráda, když se tam podíváš a začneš tuto stránku i sledovat. :) Najdeš jí pod názvem shaymitchell_cz, i přesto že je v názvu cz, neznamená to, že fanoušky mohou být jen lidi z Čr, ale i od jinud. ;)

12 Allys♥Cook Allys♥Cook | Web | 8. july 2013 at 12:51 | React

všichni jsme vyrůstali na tom stejným :D

13 eM. eM. | Web | 8. july 2013 at 19:06 | React

Já vyrůstala jako malá na Kabátech:DD ale později to byla třeba Selena Gomez nebo tak:) Ale nikdy jsem s nima neměla plakáty ani nic podobného:)
Ale miluju tyhle vzpomínky, když něco vidím/slyším, jak mi naskočí ta určitá věc:) i když to třeba není tak dávno:D

14 untrue.blog.cz | Elizabeth. untrue.blog.cz | Elizabeth. | Web | 8. july 2013 at 19:42 | React

Milovaný Jetix, teď je sice Disney Chanell, ale zrušily nám kabelovku, ale kdyby jsme jí měla tak se na to dívám i teď a je mi jedno kolik mi je, ty filmy jsou i teď boží a ráda zavzpomínám. Hannu Montanu jsem měla ráda a mám jí ráda, však jsem měla celkem známý blog o Miley Cyrus na starším blogu :) teď se možná zasměješ, ale jen tak jsem si nedávno brouzdala po netu a zadala do google jetix seriály a některé jsem si stáhla na pc, nebo koukám online na youtube :) hlavně Galactik Footbal 3 série, kterou nemám dodívanou. CampRock jsem viděla 100x ale asi ne dvojku tu jsem nestíhla :D

15 Vaness . Vaness . | Web | 8. july 2013 at 20:02 | React

Pamatuju si jako by to bylo včera . Máma mi oznámila , že mi pořídí Jetix . Byla sem z toho úplně hotová . Ležela sem u toho od rána do večera .
Byl to takovej můj únik od reality . Když dávali Hannu Montanu , představovala sem si samu sebe , jak jako Hannu :D
Nebo když dávali H2o , tak sem si představovala sebe jako mořskou pannu :D
Jooo , to byly časy♥

16 N. N. | Web | 8. july 2013 at 20:17 | React

Jak jsem si to četla, úplně jsem si vybavila jednu mou kamarádku, která na Hanně Montaně taky strašně ujížděla. Mám před očima, jak jsem jí dala k narozeninám hodinky s ní, které jsem vyhrála v cirkuse. Nesnášela jsem Hannu Montanu. Nevím proč, ale prostě mi to všechno připadalo strašně trapné a stupidní. A byla nás většina, aspoň těch, který jsem znala. Všichni si z toho leda dělali srandu a lidem, kterým se to líbilo, se smáli.
Víš, je krásný, že sis na to takhle vzpomněla. Já si ani nepamatuju, s čím jsem takhle vyrůstala. Jedině jsem měla ráda Witch. Kupovala jsem si ty časopisy a v knihovně jsem si půjčovala knížky o nich. Tehdy mě to strašně bavilo, ale teď nechápu, jak se mi to mohlo líbit :D

17 †SeňoritaVampiresa† †SeňoritaVampiresa† | Web | 8. july 2013 at 20:56 | React

Já jsem nikdy Disney Channel nesledovala a ani jsem se nezajímala o skupiny jako je Jonas Brother apod, ale článek jsi napsala krásně :)

18 kristýnka. kristýnka. | 8. july 2013 at 21:08 | React

Nechce? Nevidím důvod, nyny.
Nevadí, taky mám v těch jménem už docela zmatek , neomlouvej se.
Aha, tak to si narazila na jeho nejlepšího kamaráda, má drahá. Honzíku no, víš já takle sladce říkám skoro každému.
Nejsi stíhačkaa, v pořádku.

Nechce se mi ano, ale co mám dělat? Nic. Uteče, nebojím se ale nějak mám z toho takčitak strach.
A buď za ty zásoby ráda, to se líbí klukům.

Jen se smějmee. dokud máme zoubky.
Nevím proč to padlo zaase na mě, nevím proč jsem v tomhle ohledu tak oblíbená.

Martínek, ah.

19 Livušik Livušik | Web | 8. july 2013 at 22:49 | React

To poznám keď spomínam na veci, ktoré som mala kedysi rada. Je to super, pretože mi to pripomína moje dectvo ;).
Ja ako malá som práveže nemala veľmi rada Hannu Montanu, ale potom ako som začala pozerávať DCH mi až tak nevadila, pretože v tom čase ju dávali stále a mňa to začínalo baviť.
PS: Na mojom blogu je oznam http://livusik-lili.blog.cz/1307/oznam-pre-affilates-super-animacia

20 cincina cincina | Web | 9. july 2013 at 10:48 | React

Já si taky pamatuju, když mi mamka pořídila Jetix:) To jsem se od televize skoro nemohla odtrhnout... byly tam skvělé seriály:) Já taky měla v dětství pár idolů... třeba jsem milovala High school musical... a podobné:) Tak to má každý, ale někteří o tom neradi mluví, protože si připadají trapně.

21 TesS TesS | Web | 23. july 2013 at 11:47 | React

Vím, že se pořád opakuji, ale píšeš úžasné články.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama