Můj názor na 1D a JB.

22. july 2013 at 21:22 | Hani. |  Témata, které jste mi navrhli.

MŮJ NÁZOR NA ONE DIRECTION A JUSTINA BIEBERA.

Jedno z často navrhovaných témat byl můj názor na 1D a JB. A protože dneska 1D zveřejnil nový klip, rozhodla jsme se k této příležitosti napsat článek právě k tomuto tématu.

Začněme s One Direction.
Netuším, kdy přesně nastal ten zlom. Vím, že to bylo někdy na konci srpna minulého roku. Do té doby byl What Makes You Beautiful jenom song, který často hráli na hudebních kanálech. Nemám ani zdání, v jaké příležitosti to bylo. Kdy se stala ta velká změna, kdy jsem začala fanblogy 1D navštěvovat, protože jsme chtěla a neprotáčela panenky nad tou posedlostí. Nevím.
Na co si už vzpomínám, je právě začátek téhle velké změny. Ano, bylo to někdy na začátku prázdnin. Mojí kamarádku jsem neustále zatěžovala mými výlevy o lžičkách, nebo mrkvi. Nevěděla jsem ani, proč je všude ten holub, ale pak, když jsme začala pátrat... bylo podle mé kamarádky se mnou k nevydržení. A přichází první éra - videodeníčky. Každý den jsem je sledovala, každý den. K tomu nějaké ty videoklipy a teasery, různé rozhovory. V té době i vznikla přezdívka, která se mne drží dodnes, a to právě Kevin. Byla doba, kdy mi tak říkali běžně, ale dnes už mi tak říká pouze pár lidí. Spolužáci si na mé nestálé pokřikování jejich hlášek po čase zvykli a zatím jsem neslyšela žádné nějaké velké kecy. naopak se baví tím, jak si pletou jejich jména a příjmení. Což je vlastně vcelku zvláštní.
Další éru bych brala jako Stopovací období. Kdy jsem znala zpaměti všechny jejich kroky, který udělali za uplynulý den. Spamování na twitteru, škemrání o follow, nebo retweet, či snad o odpověď. Přidávání na můj minulý blog všech těch videí a novinek. Vysvětlování, proč nemáte nesnášet Haylor. Fantazírování s ostatními blogerkami a každém zvlášť.
Když jsem poprvé viděla A Year In The Making, brečela jsem v té části, kde brečel Harry. Oprášila můj starý účet na twitteru a psala mu povzbudivé tweety, i když ta situace byla více jak rok stará. Ale já měla ten hnusný pocit, který jsme měla i když jsem někde četla, nebo slyšela nadávky na Haylor.
A poslední éru bych brala jako útlum. Buď už kamarádce přestaly vadit moje kecy, nebo jsem je prostě přestala říkat. Dnes jsem už vcelku vklidu. Smaozřejmě, když dnes zveřejnili jejich nový videoklip, dala jsem se do ohlušujícího jásotu a upřeně koukala do monitoru. Ale snažím se nebýt tak hrozně bláznivá. A jestli se mi to daří? Jak kdy. Dnes už jen nosím ty moje dva náramky a směju se, když si někdo splete moje tričko s Jonas Brothers s tričkem s 1D.
Takže, abych to shrnula - na One Direction mám prostě svůj názor. Jejich písničky se mi líbí, protože nejsou "utahané", ale Moments, nebo jiné písničky z dílny Eda Sheerana mne dokážou vrhnout slzy do očí. Mám je ráda. A rozhodně neplánuji svůj pohled na ně přehodnotit.

A teď Justin Bieber.
Pamatuji si ty doby, kdy jeho "Baby" znělo v každé třídě a já tu písničku neměla ráda. Videoklip mi přišel hrozně klasický, ale stejně jsem měla jeho písničku v telefonu. Pamatuji si ty doby, kdy to byl pro všechny gay a já se o to nějak nezajímala a jen jim pokyvovala, když se mne ptali. Jeho hudba mne nějak moc nezajímala. Never Say Never? Další song, který mne neoslovil a já pořád necítila potřebu se o něm něco dozvědět.
Podobný, za to méně zásadní zlom nastal i v případu Justina. Přišlo album Believe, se kterým přišly i songy jako "Boyfriend", nebo "As Long As You Love Me" a ty mi přímo vytřely zrak. Po shlédnutí jeho filmu jsem změnila názor, něco si o něm přečetla a dnes už jeho písničky poslouchám mnohem raději. A nejenom můj phled se změnil. Zatímco dříve se mu všichni smáli a nadávali, dnes se všichni chlubí, že jsou Beliebeři. Docela rychlá změna, nemyslíte?
Takže, abych shrnula i můj pohled na Justina, jeho albem Believe si mne jeho písničky získaly a i jeho mám ráda. Sice ne tolik, jako kluky výše, ale pořád dost na to, abych se styděla za moje názory, které jsem měla kvůli Baby.

lost in action

Nechci, abyste kvůli tomuhle článku na mne změnili názor, nebo mne nějak odsoudili. Neposlouchám je proto, jak vypadají. Jak řekla jedna blogerka: Já si nekoupila jejich album proto, abych poslouchala jejich obličeje. A nikomu neříkám, že je musí mát rád.


Budu ráda, když se vyjádříte a povíte mi Váš názor na tyhle osobnosti. Usmívající se

http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/178/934/662426717b_92680572_o2.png
 

1 person judged this article.

Comments

1 Vaness . Vaness . | Web | 22. july 2013 at 23:02 | React

Pamatuju si když sem poprví viděla písničku What Makes You Beautiful  . Myslim , že to bylo na Óčku . V tu dobu sem vůbec netušila jaký se z nich stanou populární celebrity .
No , potom sem je začala poslouchat víc a víc až sem se do nich úplně zakoukala :')
A teď je jako mám ráda , ale docela mě to už pustilo .

A Justin . . no ten se mi prostě nelíbí . I když ale je fakt že písničky jako Boyfriend a As long you love me sou naprosto libový !! :))

2 Jass Jass | Email | Web | 23. july 2013 at 8:17 | React

Nehovorím, že nie je pekné snívať, ale keď sa prebudíš zo sna a zistíš, že realita je horšia... -.-
No veď práve, tu si môžem vyberať, s kým chcem kecať, kdežto v reálnom živote si nemôžem len tak povedať: "Túto budem poznať a túto nie.." Ale je to pravda, tu na blogu je strašne veľa úžasných ľudí ako ty :D
Ja viem, Channing je strašne sexy :3 Ale na niektorých FC nemá. -.-
Ďakujem, Hani :))
Daj recenzie potom určite (aspoň pre mňa :D)!
Tak je tu fajn, ale... Veľké mesto, malé dievča. :D Nemám si ho s kým užívať. -.-
To meno je fakt divné, a neboj, aj ja poznám len seba s takým menom. :D Potom existuje ešte dosť veľa Sloviniek a Chorvátok, lebo to meno je odtiaľ. Dokonca je mesto "Jasna Gora". :D
Prosím ťa, od teba by som si prečítala aj nákupný zoznam, nejaký príbeh sem šupni. :)
Tumblr ma nechytil dostatočne, ako mám ho v záložkách a mám aj tumblr svoj, ale... Neviem, nepreskočila iskra. :D
Wattpad omrkni, je to láska a navyše môžeš čítať po anglicky. :)

+++

One Direction <3 Nenazvala by som sa doslova directionerkou, keďže nesledujem každý ich krok a nespamujem ich účty a neviem všetko, ale počúvam ich pesničky, sú zlatí.. Asi to mám ako ty, ten najväčší ošiaľ ma už prešiel. Ale pochválim sa že BSE som videla 50 minút po vypustení, keď ho videlo len 301 ľudí. :D

A Justin... Pamätám si, že keď vyšla Baby, mala som ho rada, potom ma to prešlo - nie že by som ho nenávidela, len som ho neriešila. A potom, neviem už kedy to bolo, ale určite ešte nevyšiel Believe, mi niekto odporučil jeho film. A ja - mäkkýš - som sa rozplakala. Odvtedy ho mám rada, ale zase platí to čo o 1D. Nesledujem každý jeho krok, nečítam každý jeho tweet, ale aj tak ho mám rada. :3

Keď už mi môj život ukradli knihy a Fictional Characters, snažím sa aby mi ho nekradlo ešte aj stalkovanie celebrít. :3
Jój, Ed Sheeran, ten chalan je neskutočný. <3 Ja mám od neho najradšej "The A Team". :3 A Lego House. :)

3 Smajlík Smajlík | Web | 23. july 2013 at 9:06 | React

Nechcem byť zlá, ani nič podobné. Ale ani jedno anu druhé nemusím. Skôr by som povedala, že ich nenávidím. I keď je pravda, že v poslednej dobe frčím prevažne na skupinách už len z dôvodu, odkiaľ sú, ale väčšinou je to tak, že najskôr sa zaľúbim do nejakej pesničky a až potom, po čase zistím, odkiaľ skupina je a  milujem ju ešte viac. A i keď je 1D z Anglicka a JB z Kanady, nič to nemení na tom, že ich neznášam. Priam nenávidím. A prečo? To ani sama neviem. Myslím však, že v niektorých ohľadoch JB stúpila sláva do hlavy a 1D sú pre mňa príliš presladení. Ale prečo ich tak neznášam, to fakt netuším.
Mám kamošku, ktorá frčí na JB. Má šálku, uterák, tričko, obliečky na perinu a vankúš s jeho podobizňou. Dokonca i náhrdelník s jeho menom. Príde mi to až prehnané a jediný pohľad na neho alebo jeho meno a je mi zle. Ale prečo? Ach, keby ja vedela. Ale mala som už aj obdobie, kedy som si spievala z pamäti JB piesne a vtedy som sa vážne chcela zavrieť na psychiatriu. A 1D? Jedinú pesničku, ktorú som od nich kedy počula bola What makes you beautiful, či ako to je. Mala som ju rada, no už ju nepočúvam. Možno občas. Raz za Uhorský rok.
Dúfam, že ma žiadna fanúšička za tento koment nezabije. Mám ešte život pred sebou! :D

4 Kath(Horalka) Kath(Horalka) | Email | Web | 23. july 2013 at 9:20 | React

Začnu s Justinem. Stejně jako u tebe mě jeho písničky ze začátku neoslovily. Pak přišla kamarádka s tím, že se spolu podíváme na Never Say Never - ten dokument. Nějak mi to nevadilo, a tak jsme se podívaly. Hned jsem se do něj zamilovala. Byla jsem naprosto posedlá každou jeho písničkou, fotkou. Sledovala jsem jeho novinky. Vlastně to bylo od té doby, co s ním začala chodit Selena. No a potom přišel zlom. Začala éra 1D. Nejdřív jsem je neměla ráda. Ale pak jsem se o ně začala zajímat, pustila si nějaké ty songy a už to jelo. Zamilovala jsem se do Liama a v šude po pokoji měla na papírech napsané jeho jméno. Kamarádka na mě byla naštvaná, že jsem od Justina přešla ke klukům, ale tak to nebylo. Měla jsem je prostě ráda všechny. A jak je to teď? Myslím si, že Justinovi ta sláva vlezla trochu do hlavy, ale pořád si ráda poslechnu jeho písničky :) A 1D? Začal se mi líbit Zayn, a jejich písničku One way or another s taťkou úplně žereme!! a když je v rádiu, tak volume do prava a zpíváme!! :D ;)
Tak asi nějak takhle mno :)

5 Mavis E. Strix Mavis E. Strix | Email | Web | 23. july 2013 at 10:54 | React

Áno, Justin Bieber a 1D je aktuálne veľmi rozoberaná téma. Ja mám na tieto skupiny, resp. interpretov svojský názor, a síce nepočúvam ich a vyhýbam sa im. Ich hudba mi nič nevraví, ich správanie už tobôž nie, čo sa týka vecí, ktoré robia, je mi to úplne ukradnuté. Len stále neviem pochopiť, čo je na nich tak veľmi úžasné, že si získali priazeň toľkých ľudí! Týmto ich nechcem odcudzovať, to v žiadnom prípade. Skrátka som len chcela povedať, že ich ani nepočúvam, ani sa o nich nezaujímam. Hudba, ktorú tvoria, je pre mňa nudná a stereotypná.

6 TesS TesS | Web | 23. july 2013 at 11:28 | React

Holka ty se mi líbíš :D Věř tomu nebo ne u mě je to na vlas úplně do detailu stejné jako u tebe. Článek, který jsi napsala je vážně ohromující a úžasný.
S One direction je tu u mě tak, že v momentě kdy jsem je objevila BUM!!! hned jsem si je zamilovala, že potom přichází to spamování na tt, lžičky, mrkve atd. to snad ani nemusím říkat. Po čase to ubralo na intenzitě, ale "Jednou Directioner, navždy directioner."
S Justinem jsem to měla taky stejné, všichni jsme ho prostě brali za gaye, i když jsem měla jeho písničku Baby v mobilu a poslouchala ji, jako jiné. Film Never say never jsem sice neviděla, ale taky u mě nastal nějaký ten zlom, kdy jsem justina začala vidět jinak a začala jsem se stydět za to, co jsem si o něm bez důvodně myslela. :)

7 mine-version mine-version | Web | 23. july 2013 at 11:29 | React

Já je poslouchám hrozně ráda, u Justina jsem na tom stejně jako ty:) Album Believe si mě získalo :D 1D mám ráda už dlouho, už při písničce WMYB jsem je hodně poslouchala...mam jejich album Take Me Home a pořád ho dokola poslouchám :D Takže já tě za tvoje názory 100% neodsoudím :D :)

8 TesS TesS | Web | 23. july 2013 at 11:49 | React

Spřáteluješ?

9 Al* Al* | Web | 23. july 2013 at 14:17 | React

máš moc hezký blog :)

10 Michelle - strawww.blog.cz Michelle - strawww.blog.cz | Web | 23. july 2013 at 14:38 | React

aj ja ďakujem za tvoje krásne komentáre, vždy ma strašne potešia :* :)
ja one direction veľmi nemám rada, no nie som hater, ich pesničku si v pohode vypočujem, ale nie som fanúšik. No musím priznať, že pred vyše rokom, keď sme išli na turnaj z basketbalu do Prahy, všetky baby z basketu mali takú '1D mániu' a aby som nebola odveci, zrazu som sa aj ja pokladala za ich fanúšičku, no potom som sa uvedomila, čo už :DDDD

a čo sa týka Justina Biebera, úplne ale že skoro do bodky som taká istá jak ty! sranda :D tiež som baby moc nemala rada, akurát ja som to nemala v mobile :D tiež keď sa ma niekto spýtal na ňho, súhlasila som s ním, nejako ma moc Justin nezaujímal. No potom vydal pesničku Boyfriend a s kamoškou sme boli na tej pesničke závislé. Zistila som, že Justin bude mať koncert vo Viedni a strašne som tam túžila ísť, hoci som od neho počúvala len 2 pesničky :D no rodičia mi to nedovolili, avšak ja som ho neprestala počúvať a spoznala som aj jeho ďalšie pesničky. Justina mám moc rada, milujem jeho pesničky a aj jeho ako osobnosť, no za Belieberku sa nepovažujem, lebo viem, že viem tak možno polovicu o ňom z toho, čo vedia Belieberky. No je to môj najobľúbenejší spevák, spolu s Demi Lovato a to sa poprieť nedá :)

11 D. D. | Web | 23. july 2013 at 15:27 | React

páni, vyčerpávajíci:3
co k tomu dodat, každej má na ně jinej názor, docela mě překvapilo, že byla doba kdy jsi do nich byla "zblázněná". Pač na blogu nevidím, žádné fotky ani nic podobného:)) ale pak sem četla dál a už chápu:))
co se týče JB, ten je mi uplně šumák:)
..songy neznám, ho neznám. nezajímámě

12 untrue.blog.cz | Elizabeth. untrue.blog.cz | Elizabeth. | Web | 23. july 2013 at 15:30 | React

Takový článek chystám strašně dlouhooo, tak si nemysli, že jsem to okopčila nebo tak. navíc, myslím, že jsem o tom psala na předešlém blogu, teď nevím :D

JB mi už nevadí, poslouchám jeho písničky, ale jako osobnost mi nic neříká. Kdysi jsem ho nesnášela, byl všude v časopisech, ječící fanynky, no k nevydržení

Ale teď jsou ti slavní hošíci 1D, totálně je nesnáším, a to kvůli fanynek a lidem jak je strašně přeceňuji. nazpívají nějaký song a hned je to hit a bůh ví jak  to zveličují, kdyby dostala zadarmo lístky, na jejich koncert, tak je prodám nebo vyhodím

13 Michelle Saddler Michelle Saddler | Web | 23. july 2013 at 17:33 | React

Já nejsem fanynka ani jednoho z nich, Zayn a Louis jsou ale hezouni. Poslouchám od nich jen pár písniček a od Justina jedině tak As long as you love me a Boyfriend. Snažím se ale respektovat jejich fanynky, takže jim nenadávám ani je neurážím jako někteří lidé z mého okolí. I když je zase pravda, že některé belieberky a directionerky to občas trochu hodně přehánějí. :-)

14 Coco Coco | Web | 23. july 2013 at 18:06 | React

Mně se jejich písničky moc líbí, ale nejsem jimi posedlá :) Přijde mi ale zvláštní, že na podiu zpívá 5 kluků najednou... a ti co nezpívají, tak se usmívají a všichni jsou z toho paf :D. Ale to je zase můj názor :).

15 brre brre | Web | 23. july 2013 at 18:11 | React

ještě pořád se přece můžeš zapojit:-)

16 veve veve | Web | 23. july 2013 at 18:46 | React

dobrý článek :) každému se líbí něco jiného :) šak jo je to každého věc
u nás ve škole se to neposlouchalo na základce ani jedno :D teda Justin. 1D ještě nebylo - a ani teď Justina u nás nikdo nemusí ve třídě :D a 1D jenom jedna holka :D od Justina se mi líbí asi jedna písnička :D

17 Smajlík Smajlík | Web | 23. july 2013 at 19:09 | React

Nie každý ho má rád a nie každý ho miluje tak ako ja, či iný fanúšikovia, to si plne uvedomujem. :)

18 Jass Jass | Email | Web | 23. july 2013 at 19:40 | React

Verím na znamenia! :D
Supersuper? Ty si superdupersuper :D
Ale nááhodou, s Jennou sú strašne zlatý párik. :3
Poviem ti tajomstvo, ja ich tiež neviem písať :D Ale nie, veď nikdy nevieš, kým neskúsiš. :)
Mne hovoria Jass, alebo Jaska.
Poznám od nich len Stay. Takže neviem. :D
Nemám rada malé dediny kvôli tým drbom, všetci vedia všetko. -.-
Ako si bez toho mohla žiť? NO AKO?! :DD Ale nie, aj ja som bez toho žila trinásť rokov.
Na každom je niečo strašne výnimočné, imidž vynechám lebo ten majú všetci vymakaný. Zo Zayna srší tajomno, Harry je cute, Louis má najúžasnejší hlas, Liam je.. Proste Liam. :D A Niall. To je môj mužíček. :D By sme sa pretekali v jedení. :D Lebo to nám obom ide. :3
Ed Sheeran je celý... <3 Jeho háro. :D
A jeho citáty, to je nebo! :D "If someone tells you to change yourself, tell them to go fuck themselves." :D

19 Dominika Dominika | Email | Web | 23. july 2013 at 19:51 | React

Najprv som myslela, že toto bude nejaký článok, kde budeš vyjadrovať názor na 1D a JB v tom negatívnom zmysle - že nechápeš prečo po nich šalejú a tak. Po prečítaní 1D časti som pochopila, že to tak nebude.
Tak ja Directionerka niesom ale uplne ťa chápem, pretože som Belieberka a za Justinom dosť bláznim. 1D sú podla mna celkom pohode, nič proti nim nemám. A nový song ? Neskutočne sa mi páči. Aj klip je v pohode.

Justin ? Celá ja. Úplne som ho hejtovala a teraz ? Teraz na neho nedám dopustiť. Neviem čím to bolo, keďže mne sa Baby potom začalo páčiť a Belieberkou som sa stala polroka aj niečo pred album Believe. Možno to bolo tým, že som bola malá, na FB som bola nová a tak som vravela to čo ostatní. Neskutočne sa za teraz hanbím. Ale že neskutočne.

To je veľmi pekné "Nekúpila som si ich album aby som mohla počúvať ich tvár". Haha, to hádam aj niekedy použijem :D Ak na teba niekto zmení názor preto, že máš rada 1D a JB tak je to dobrý hlupák, pretože nikdy nepochopím ľudí ktorí hejtujú druhých len kvôli tomu koho počúvajú.

20 Claire Drayen Claire Drayen | Web | 23. july 2013 at 19:56 | React

To jsem myslím ani snad nevěděla, že máš ráda 1D a Justina. One direction mi nevadí, některé se mi i líbí, ale sama od sebe si je nepustím. Ani od Justina, ani od 1D nemám v mobilu jedinou písničku, asi mě až tolik nezaujaly jejich písničky. Zpívají hezky, to ano, to nemůžu popřít, ale asi mám pocit, že všechny jejich songy jsou tak nějak o tom stejném. U Justina... nedá se říct, že bych jeho písně poslouchala s oblibou (snad až na Boyfriend nebo Beauty and Beat), ale stejně tak nemůžu říct, že ho přímo nemám ráda nebo nesnáším.
Directionery ani Beliebery neodsuzuju, mají své oblíbené interprety, stejně jako já, to jim nemůžu mít za zlé. Takže tě chápu. Jediné co na celé téhle věci nesnáším jsou ty fanynky, které se hned pustí do někoho, kdo řekne, že se mu 1D nebo Justin nelíbí se slovy "Vy jen závidíte, že jste to nedotáhli tak daleko jako oni" tyhle kecy vážně nemám ráda :D
Moc super článek, tvoje články se skvěle čtou, nechtěla bych někdy zase napsat nějakou povídku? :)

21 •Pet!nka• •Pet!nka• | Email | Web | 23. july 2013 at 20:12 | React

Já celkově moc neposlouchám hudbu, takže se mě to moc nedotýká. Nicméně když slyším písničku a líbí se mi, neřeším kdo ji nazpíval. Viděla jsem jeden videoklp 1D (ten s premiérem VB Cameronem) a myslím, že to nejsou špatní kluci. Justina moc nemusím kvůli jeho image, ale nevadí mi. Zkrátka a dobře - jejich muzika není špatná, ale nemusím ji mít každý den.

22 cincina cincina | Web | 24. july 2013 at 9:29 | React

Tak k tomuhle se musím vyjádřit. Nechápu ty lidi, kteří je uráží, jenom proto jak vypadají a podobné nesmysly. Nic proti nim nemám, ale nejsem do nich zblázněná... nejsem ani Belieber ani Directionerka:) Noo... od Justina se mi líbí snad jenom tři písničky a dvě z nich jsi jmenovala. A od 1D se mi líbí asi jen jedna, maximálně dvě. Nejsou špatní... ale celkově to není můj styl:) No a...hodně se mi líbí, jak si napsala, nebo spíše citovala jednu autorku, že neposlouchá jejich obličeje... přesně. To sedí:) Vlastně ani pořádně nevím, proč je ti lidi hejtujou... podle mě je Justin nejvíc hejtovaná celebrita... ale tak co. Lidem to prostě nedojde... jak je známo, lidi hrozně rádi ubližují druhým:)

23 Mariam Shades Mariam Shades | Web | 24. july 2013 at 14:38 | React

Ja som 1D tých prvých 6 mesiacov moc nemala rada, ale potom nastal zlom a začala som ich zbožňovať :D  :D To trvá doteraz, len si nemyslím že už mi tak moc šibe :-D Tiež som úplne čučala na ten klip, je taký dokonalý, úplne podarený, originálny, hrozne sa mi páči, nečudujem sa že 1D urobili rekord v počte zhliadnutí za jeden deň :D Musím povedať že sa trošku zmenili v správaní za tie 3 roky, ale stále sú to oni a zbožňujem ich :D
A s Justinom to bolo rovnaké, tiež som ho zo začiatku nemala rada, na songy Baby a Never Say Never som bola úplne háklivá. Ale zrazu mi došlo že vôbec to neznie zas tak zle a začala som ho mať rada. Ešte keď som zistila ako pomáha nemocniciam a tak, to je hrozne úžasné keď toto niekto robí. A som hrozne háklivá keď na neho niekto nadáva alebo uráža Beliebers. Schytím také nervy že sa nepoznám. Nadávajú na neho ľudia úplne bezdôvodne. Gay? Aha preto chodil so Sel. Rozmaznnaý - skôr si myslím že to tak ľuďom príde preto že je v podstate ešte v puberte. Okej nikomu nekážem aby ho zbožňoval, ale prečo urážajú Beliebers??? Nikomu nič nerobíme a aj tak každý na nás nadáva. Každý hovorí že a však čo, veď aj tak s ním žiadna z vás nikdy nebude chodiť. Lenže tu vôbec nejde o to či bude alebo nebude. Proste ho budeme podporovať a mať rady, a nerobíme to preto že čakáme že si nás vezme. Hateri sú trápni, úplne. Akurát som napísala článok na tému krása, takže táto tvoja téma sa k tomu celkom aj hodila, pretože 1D a JB súdia hlavne kvôli vzhľadu. Závistlivci :D

24 Bonitte. Bonitte. | Web | 28. july 2013 at 11:27 | React

Justina moc v lásce nemám, ale písničky má krásný, hlavně nothing like us, be alright.. :))
No a One Direction, bože, jak já je miluju, štve mě, že mě za to hodně lidí odsuzuje, ale nepatřím mezi ty ukřičený barbínkovský fanynky :D jsem hrdá Directionerka <3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement