Unavený článek.

4. july 2013 at 22:17 | Hani. |  Deníček.

I'M TIRED. AGAIN. ZZZ

Nenalézám ta správná slova. Všechno bylo řečeno. Ačkoli většinou překypuji nutností neustále mluvit, dnes se cítím, jako bych měla v ústech roušku. Tuhnou mi rty, prsty se odmítají podmanit impulsku z mozku. Nechtějí psát. Nechtějí psát ty samé věci dokola. Jsem unavená.
Pokud si chcete počíst nějaký lepší článek, můžete si přečíst ten, co mi dal asi nejvíce práce. A to byl článek o Facebooku, můj vlastní příběh. Dalo mi to opravdu hodně práce... Můžete číst. :)

Nádech, výdech.
Co k dnešku dodat? Vlastně to byl skvělý den. Až na jednu drobnost. Technická zrada. Tu ale zastiňuje ten skvělý pocit. Jahody, tolik jahod.. achjo. Byli jsme sbírat jahody v jednom městě a pro mne je to zážitek. Ale víte proč? No, kvůli jahodám to nebylo. :D
Nevím, co psát. Mažu řádky, mažu slova. Nemám inspiraci. Nejsem schopna přemýšlet. Žádné téma není to správné. Po pár větách všechno smažu. Buď je to moc nudné, nebo prostě divné. Počítám, že zítra budu spát minimálně do dvanácti.
Promiňte, dneska tu bude jen tohle. Nevím, jestli má cenu tohle vůbec zveřejňovat. Vím, že si všichni řeknete, proč to zveřejňuji, když to není o ničem. Já vím.
Dneska je toho tolik, tolik, o čem by se dalo psát. Asi nevím kde začít. Nebo nevím, kde končit.
Všechno napíšu zítra. Tohle nemá cenu. Půjdu spát.
Můžu jen dodat, že bych ocenila nějaké otázky na asku. A kdyby se vám chtělo, můžete se podívat na můj tumblr, se kterým se teď docela dělám, aby nějak vypadal. :) Můžete mi napsat váš názor, co zlepšit, co změnit. :) Budu jen a jen ráda. :)

(Be)lieve in (You)rself | via Tumblr

http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/178/934/662426717b_92680572_o2.png
 

4 people judged this article.

Comments

1 Coco Coco | Web | 4. july 2013 at 22:24 | React

Dobrou noc :*

2 Společnice Společnice | Web | 5. july 2013 at 1:18 | React

Myslím že každá blogerka občas píše o ničem protože se prostě potřebuje vypsat od toho blog přeci je :)

3 L. L. | Web | 5. july 2013 at 2:01 | React

Mně se ten článek líbí. :D Je to takové o tom, když bloger absolutně neví o čem psát, jak se cítí, nejvíc výstižné je asi toto: Nevím, co psát. Mažu řádky, mažu slova. Nemám inspiraci. Nejsem schopna přemýšlet. Žádné téma není to správné. Po pár větách všechno smažu. Buď je to moc nudné, nebo prostě divné.
Zkrátka pro mě je to super článek. :))

4 Terri** Terri** | Web | 5. july 2013 at 9:02 | React

Každý bloger toto jistě již zažil. :D
Ovšem u tebe se i z tohoto dá udělat skvělý článek!! :)
S přáním krásného léta, Terri**

5 Michaeela. Michaeela. | Web | 5. july 2013 at 9:40 | React

Čím bych sakra začla, jsme tak rozklepaná ze včerejška ještě teď, že možná tenhle komentář nebude dávat smysl ani v nejmenším, tak mě prosím omluv.

Prodělala jsem silnou mononukleózu (onemocnění jater) myslím, že už si o tom slyšela. Byla jsem kvůli tomu v nemocnici asi týden, a pak měsíc a půl doma. Už je to asi pět let zpátky co jsem to měla, ale stále to ve mě je a netvoří se mi obrané protilátky,takže jednou za půl roku vždycky chodím na testy. Každé zvýšení teploty (to byl první příznak u mě) se musí hlídat.

Někdy to otrava je, ale dá se to vydržet. :)

Božínku, jaktože se to podělalo ? O.o To néé.

Nevím jestli koťátko, ale to určitě ne. :D To nesnáším, když mi na něco dlouhýho někdo napíše jen smajlíka. :D
Když ste se viděli to tě ani nepozdravil ? :D

Taky to mám taky, obchodní centum do kterýho jezdím nejdřív celé prošmejdím nevynechám žádný krám, stihnu se ještě dvakrát stavit na jídlo a pak teprve opravdu nakupuju. :D

Ne děláš si srandu stím stanem , žejo ? :D:D:D:D:D Uplně se tady nejvíc směju. Uplně jsme si představila partičku holek  ve stanu a ty tam na pichu pichu děláš všechno možný. :D:D:D:D Chudák ta učitelka. :D:D:D To mi připomělo třídní výlet asi v sedmý třídě, taky jsme byli pod stanama, a celej kemp byl totálka plnej takže kousek od nás byla další škola, nádherný kluci, uplně nejvíc, jednou večer už jsmes kámoškou usínali a najednou jsem slyšela klučičí hlasy tak jsem do ní drkla jestli to slyší, tý to bylo naprosto jedno, a zbylí dvě kámošky co tam spali snáma tak měli vystrčený hlavy ze stanu a povídali si snim jen jsme slyšela 'tak pojd do vnitř jestli chceš' obe jsme vylítli a vynadali jim jak co dělaj a to, a ten kluk ste náký malý ne běžte spát, poslušne jsme zalezly zpátky a šli spát. Další dny se ale bavili ti kluci jen s náma a ty dvě se pěkně vyprdli. :D:D

Tak ty seš můj člověk prostě, :D:D:D:D Výmluvy jsou opravdu naší silnou stránkou nás obou. :D:D

Tak snad když půjdeš na gyml tak získaš čas si vybrat a vybrat si správně. :)

Myslím, že i já bych tou obráběčkou být nemohla. :D Ne to že nejsem nějak zručná, to musím být když šahám ženském na obličej a podobne. :D Ale vím, že bych si určitě nějak ublížila, už jenom z toho názvu mě bolí ruce. :D

Víš hlavně já si myslím, že on až sní 'vyje*e' (promin za to slovo, ale on nic jiného s holkama nedělá) tak pozná jakej vlastně je, bude z něj v háji a pa přileze, tomu dost věřím. I když ona sti našla jiné kamarádka - ty největší svině které znám a které mi kazí všechno co se děje. Bohužel no, je to život. :)

S T. ? No. Božínku. Ááá. Já nevím co bych napsala. Bylo to skvělý. Nedá mi to, tobě to napsat můžu.
Ráno když jsem se probudila a došlo mi, že za ním jedu, nevěděla jsem co mám dělat, chvilku jsme vůbec přemýšlela jestli to nemám zrušit že to stejně nemá cenu.. Ale tuhle myšlenku jsem okamžitě zavrhla vyskočila z postele a šla jsem se chystat. Všechno mi padalo, ruce a nohy se mi klepali no nemohla. :D Udělalo se mi šíleně zle a na každém kroku se mi chtělo děsně zvracet. Začínala jsem být naštvaná. A on ještě spal, takovou dobu!! To už jsem fakt myslela že se zblázním. Tak jsem ho probudila smskou jestli mám vůbec přijet a on že jo, že na mě bude čekat a tak. Dobrý. Odešla jsem na vlak, a ty pocity ve vlaku. :D To ne tohle. Přála jsem si aby se to dalo nějak otočit a já mohla zpátky domů. Když už jsem přijžděla tam a viděla ho, tak to ze mě všechno spadlo. Šli jsme někam ani nevím kam. Pak jsme byli chvilku u něj doma (trošku jako luxusní baráka noo) :D Uklízeli jsme po jehi středeční párty. Pak jsme šli zase vén. Nebudu ti tady popisovat každej krok, protože to by bylo opravdu na hodně dlouho. :) Bylo to prostě úžasný, on je úžasnej. Všechno bylo tak jiný než ty dny předtím kdy jsme byli venku. No pak navečer, přišel jeho kamarád. A oni že mají hlad, tak jsme jeli autem do jednoh města a oni mě pak odvezli na nadráží. Chtěl tam semnou počkat, ale když sem řekla že nemusí tak se nadšeně zatvářil, rozloučili jsme se a on zase šel no. :D Konečně k něčemu došlo.. :D Ale prostě.. už mi chybí né že né

Jeto první kluk před kterým vím, že se můžu chovat normálně. A on mě takovou bere. Smějem se spolu, teda on se směje mě protože někdy co já vypustim z pusy to fakt stojí za to no. :D Včera jsme seděli na nějaký zdi, a tam hopsal králík, a já uplně vyplašená říká, heleee zvíře :D:D Ten málem umřel jak se mi smál. :D:D
A doufám, že to včerejškem neskončilo, protože jsem se kněmu připoustala snad ještě vícnež předtím a nevím jestli je to dobře nebo špatně.

Řekla bych, že at píšeš o čemkoliv třeba i o ničem, tak každý tvůj článek se mi líbí. :3
Hlavně si pořádně odpočin.

BOOŽE, TROŠKU DLOUHÝ, NEČTI TO. :D

6 Infinity Infinity | Web | 5. july 2013 at 9:58 | React

Já tohle přesně znám, že nevím o čem psát a seknu se. :D Nemám to ráda. :D
Ale tenhle článek se ti stejně povedl, máš na psaní prostě neuvěřitelný talent. :-)

7 machiina machiina | 5. july 2013 at 10:27 | React

Snad jsi se dobře vyspala a hned najdeš někde inspiraci nebo..svoje slova)

8 Livusik Livusik | Web | 5. july 2013 at 10:28 | React

to poznám keď niečo chcem napísať, ale všetko vždy zmažem, pretože sa mi to zdá príliš divné ;)

9 katherine. / gettingfit.blog.cz katherine. / gettingfit.blog.cz | Web | 5. july 2013 at 10:39 | React

Jsem ráda, že tě baví číst ty mýty, ačkoliv jsem tě tímhle asi trochu zklamala. :D Ale ono to obecně nemusí platit pro všechny. :)) Každému tělu doopravdy vyhovuje úplně něco jiného. :) Mému zrovna tak může vyhovovat zrovna to, co jsem zveřejnila na blogu a tvoje se proti tomu třeba může hrozně bránit. I když když už jsme u toho, tak všechna těla se brání, když přejdou ze svého zažitého programu na program zdravá výživa. :D Nejdřív i pro to moje to byl šok, ale teď je úplně spokojené, protože mu dávám to, co samo chce a co je pro něj nejlepší. :)) Jsem strašně ráda, že jsem pro tebe motivací k nějakému pohybu. Budu ti držet pěsti, ať ti to co nejdéle vydrží. :) Ale pamatuj, že nic se nemá přehánět, ať nedopadneš jako já předevčírem. :D
A vůbec nemáš zač, hrozně ráda čtu tvoje články. Ten o tom facebooku si určitě přečtu, je určitě perfektní, o tom nepochybuju už teď. :)
Já vím, je to těžké. Vždy když máš pocit, že jsi z nejhoršího venku, a pak ho najednou potkáš, tak ten pocit najednou vystřídá jiný pocit a to ten, že všechno bylo zbytečné. Ale jsi skvělá holka, ty to zvládneš. A co nevidět najdeš někoho, kdo tě bude mít rád a koho budeš mít ráda ty, uvidíš. :)
Ačkoliv jsi unavená a dochází ti nápady na psaní, stejně jsi zase skvěle vystihla svou náladu. Úplně perfektně jsi to popsala. Já tě tak obdivuju!!

10 ♥Lara ♥Lara | Web | 5. july 2013 at 11:09 | React

Jahody! Mňam, dala bych si. Kdybych někam takhle jela tak bych měla dobrou náladu hlavně kvůli těm jahodám! :D Jinak ten pocit znám, když píšu, ale stejně to nakonec smažu, jelikož se mi to nelíbí :)

11 kristýnka kristýnka | Web | 5. july 2013 at 13:13 | React

Čeká tě to ale až příští rok, víš? Co já bych za ten rok dala.
Ano, budeš brečet. Věř mi že šíleně.
Neříkej mi raději nic Haničko, bude to tak lepší. Nejsem ráda, nejsem ráda za falešnost , nejsem a nikdy nebudu, promiň to vážně ne. Nejsem ošklivá? A v mnoha ohledech dokonce ideál? hahaha, tak jsem se zasmála , dneska poprvé a taky naposledy. Děkuji.

Ach, můj Ask, už tam raději nebudu chodit, možná. Ano, zvláštní, docela. Užívat si to? NEMŮŽU. nemůžu si užívat faleš, vážně ne. Ta šance, byla ale tentokrát fakt v nedohlednu.

Ne, právě že mi nic nepřišlo, tak netuším.
dailydirection@seznam.cz ?

Haničko, nedržím se, po týdnu jsem napsala a necitím už nic.

12 N. N. | Web | 5. july 2013 at 13:21 | React

Někdy je fakt potřeba všechno vypnout, napít se čisté vody, lehnout si rovně na postel a zavřít oči. Vymazat všechny myšlenky a jenom ležet a ležet. To bych teď nejvíc potřebovala, ale mám moc tvrdou postel, tak snad někdy jindy. :D
Miluju jahody a miluju sbírání jahod. Dlouho už jsem nebyla, ale jako malá jsem chodila strašně ráda, vždycky jsem seděla na kraji pole a jedla jahody, místo sbírání :3
Začni, piš, piš, a prostě to někde usekni. A věř si. Dokážeš napsat něco skvělýho, když se nebudeš bát, že to nezvládneš :)

13 untrue.blog.cz | Elizabeth. untrue.blog.cz | Elizabeth. | Web | 5. july 2013 at 16:06 | React

Já blog prostě beru jako jednou stránku jak se vypsat úplně ze všeho, takže tě chápu.

14 mine-version mine-version | Web | 5. july 2013 at 16:32 | React

Takovouhle náladu nebo pocity mam taky, takže chápu článek :D poslední dobou jsem unavená jak lenochod :D

15 kristýnka kristýnka | Web | 5. july 2013 at 17:40 | React

Rozlučka, byla ..
nemusíš se bát. neboj se prosímtě, vyzkoušíš to buď teď a nebo počkáš, já jsem tu chlastačku prostě dala teď. co tam budeš dělat? :3 i když nebudeš napitá budeš si užívat.
Nebyiu, to je pohádka, to jee nyny , chápeš že jeho ruka byla v té mé, jako zpívá Zayn v LT? Nynyyy. Honza, jo to je ten blonďák ale to není to moje princátko, to je někdo další, někdo kdo mě chtěl ale já ho nechtěla, co už.
Nemusí tě to mrzet, ať si políbí, nezajímají mě už. Moc věří? Není to spíš tak že mi závidí? Kašlu na to, pustím si Demi dám si čaj a budu doufat, jak jsem řekla Princezna se vydá do světa.
Ano, vážím. Chci míň ale, takže nejím jenom piju , a ta čokoláda, tu nějak dávám dolů no.
R5 si určitě poslechni, Ross je ňu.
Nic si z toho nedělám, jen nad tím brečím, tak co už. Nemrzelo, ono to bylo dostatečně vidět Haničko, on to ví , on ví že ho chci já, jen se chová jak dement.

V pořádku Haničko, nic si z toho nedělej. Nejsi hloupá.

Brečím, i teď. Když si na to vzpomenu. Vážně bych šla nejraději do školy. Nebyiu jen tak plácl včera když jsme uklízeli a v pondělí do školy jasný? A my jsme se začali smát, ano ano půjdeme.
Vypadat jako já, sakra Haničko, to nechtěj. Dneska se ti o mě zdálo? Ty trdlooo , co blbneš. No nic radši? Dobře.
Přiznala se mi že to byla ona, já jsem ale v sobě měla spoustu alkoholu, bylo mi to jedno.

Napsala jsem, .. hodně věcí.

16 Michaeela. Michaeela. | Web | 5. july 2013 at 19:42 | React

Není to nic příjemného. Občas mám takové chvilky kdy mi opravdu není dobře - ztrácím uplně chut k jídlu - přesně to se mi stávalo i když mi to začalo. Nic mi nechutnalo, nebo mi to chutnalo uplně jinak. Takže máš taky oslabenou imunitu, když se ti to pořád vrací.
V pohodě jsem, srovnala jsme se stím.. Není to sice nic závažnýho, myslím teda, ale žít se stím dá no.

Podělal počítač ? To ovšem trošku nechápu. :D  Prostě mu musíš napsat, i třeba dopis. Heeeeej. :D

Jo ty trapné zkratky - twl, nwm, ztoho mi vždycky vstávaj vlasy. A mrkajícího smajlíka toho nemůžu vystát. :D

Stojánky se šperkama, božínku. Miluju to.
Moc živá, no já jednou taky byla tak moc živá - že jsem se radostí chtěla na posteli postavit na hlavu až jsme si hnula s krkem a se zádama a týden jsem se nemohla hýbat, ale dobrý jako. Jinak v pořádku  :D

Pytel s odpadky ? :D:D:D:D:D No ty si pinďulína. :D:D:D

Děkujem moc.
Já vydávám hrozně divný zvuky když mám fakt záchvat smíchu, někdy si taky pochrochtám - víš co to znamená jo ? :D:D:D:D

Nevím jestli to skončilo, ale něco se děje..
Už po jednom dnu ztrácím naději v to, že budeme spolu. Fakt bezva. :(

17 Michelle - strawww.blog.cz Michelle - strawww.blog.cz | Web | 5. july 2013 at 20:28 | React

Tak sa teda poriadne vyspi a snáď zajtra sa budeš cítiť lepšie :) To je v pohode, ja tiež niekedy nemám náladu písať na blog a ani nemám inšpiráciu, minule som písala jeden docela krátky článok asi 2 hodiny a to nepreháňam :D
tak teším sa na tvoje zajtrajšie 'vyrozprávanie', som zvedavá čo sa stalo, keď ste zbierali jahôdky :)

18 cincina cincina | Web | 5. july 2013 at 20:37 | React

Takové nálady taky občas mívám:)

19 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 5. july 2013 at 20:45 | React

Jojo, napiš to až se na t budeš cítit :)
Ten článek o facebooku už jsem ti i okomentovala, je skvělý :)
Jahody, bože musím říct mamce aby mi je koupila, teď na ně mám opravdu chuť :D
Doufám, že jsi se pořádně vyspala :)

20 Danny Danny | Web | 5. july 2013 at 20:48 | React

Jéé jahody:)

JO takovou náladu znám .

No mám ráda tanec-aerobic,zumba.. koně.. mám ráda upřímné lidi.  ráda čtu knihy-fantasy. Jsem maniak co se týče seriálů..:) Ted zas písni něco ty :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement