Haters.

23. august 2013 at 21:01 | Hani. |  Témata, které jste mi navrhli.

HATERS.

Rozhodla jsem se napsat článek o haters. Pořád jsme nevěděla, jestli tedy napíšu článek na takové téma, tuším, že by mne za něj někdo rád ukamenoval. :D Ne, vážně.. nevědla jsem, ale pak jsme konečně našla na správná slova. Stačilo zamyslet se nad sebou. Vrátit se tam, kde bylo "Baby" hit a já za něj JB neměla ráda. Ano, právě tady bych měla začít. Ne u ostatních, ale u sebe.

Dobrá tedy, vraťme se zpět asi do doby, kdy jsem chodila do páté třídy. Kdy moji spolužačku už chytlo to pouštění písniček pořád dokola (každou přestávku, jednu a tu samou...), tento stav jí mimochodem vydržel až do osmé třídy, pak odešla. Tenkrát pouštěla "Baby" od Justina pořád dokola. Písnička se mi nelíbila a ještě i slyšet každý den, několikrát... prostě jsem nechápala, proč ho tolik holek miluje. Nedá se říct, že jsme ho nesnášela, ale neměla jsem ho ráda. Ale, měla jsem tu písničku v mobilu. Udělala jsem radost každému, komu jsem ji poslala - kolem mne začínalo takové malé šílenství.


Pak přišla.. nevím jak se jmenuje, písnička s Usherem. Ta se mi líbila dokonce jsme ji ani nepřepínala, když ji hráli v telce. Pak jsme slyšela Never Say Never a rozhodla se, že Justina už dále vyhledávat nebudu. Když mi ho někdo pouštěl, protáela jsem panenky, nebo odcházela. Přišlo mi, že má ještě moc dětský hlas, nebo já nevím, jeho psíničky se mi prostě nelíbily. Takový názor jsem měla do chvíle, než přišel Boyfriend.
Samozřejmě všichni zase šíleli, Justin Bieber má novou písničku! Všichni najednou měli SWAG.. když jsem ji slyšela, řekla jsem si, že to zas tak špatné není. Ale i přes to, že se mi uhnízdila v hlavě a musela jsem si ji prozpěvovat celé dny, ale ne, nepustila jsem si ji. Stojím si za svým názorem. Odolávala jsem signlu Boyfriend, ale když přišlo As Long As You Love Me (při tom názvu jsme si představila jednu tu starou písničku...), nějak jsem se do té písničky vážně zamilovala a všechen svůj přístup přehodnotila. Dokonce i litovala mého názoru předtím. Jeho album Believe se mi celkově líbí i v akustickém provedení. Změnil se, myslím, že více dospěl, nebo se tak alespoň jeví.
Dnes si jeho písničky pouštím ráda. I když nejsem přímo věrnou fanynkou toho kanaďana, jeho písničky si pusím ráda a určitě už nebudu říkat taková slova, jako předtím.

.

Pak jsou tady už na mém blogu tolik omýlaní One Direction. Abych se přiznala, trošku se o nich psát bojím, opravdu tu čuchám nějakou snahu mne ukamenovat, na druhou stranu, jsem to já a každý má něco.
Nebudu tu rozebírat, že jejich písničky můžu poslouchat pořád dokola. Vemu to znovu z toho úhlu, jako v předešlém odstavci - zkusím zapřemýšlet a třeba najdu chvíle, kdy jsem při jejich písničkách krčila čelo a přepínala kanály.

Kolem mne se zase dělo něco velkého - zase šílenství, kterému jsme nerozumněla. Nikdo je u nás neposlouchal, přepínala jsem kanály a z blogů, které byly zaměřené na ně a na novinky jsem odcházela, protože jsem nevěděla, proč bych si měla číst, kde byli. Jak moc se stydím. Protáčela jsem panenky nad těmi animacemi a nad rozplýváním se nad jejich písničkami. A přitom jsme je ani neslyšela do konce.
Když vyšel One Thing a slyšela jsme něco jako, že jsou v novém klipu roztomilí, protočila jsem panenky a tu písničku si ani nepustila. Nejradši bych se propadla do země...
Tentokrát jsem na ně ale žádné pozámky neměla, protože jsme neslyšela žádné jejich písničky, nemohla jsem posoudit, jestli se mi ta hudba líbí.
Pak jsme se jednou pekelně nudila. Byl konec prázdnin, jako teď, vlastně to bude rok, kdy jsem.. slyšela Forever Young. projížděla jsem youtube a řekla si, že těm pěti cukroušům dám šanci, protože každý si ji zaslouží.
Slyším první tóny, tak moc známé tóny. Nikdy jsme neměla příležitost si poslechnout, co čem ta psínička je, až doteď. Když jsem.. slyšela to "hiping for the best, but expecting the worst", donutilo mne to pustit si to celé znovu a poslouchat ty hlasy a snažit se porozumět každému slovu. Ta písnička mne rozbrečela. To téma.. když jsem byla malá, brečela jsem kvůli tomu a ta písnička byla tak optimistická, ale ponurá zároveň, že jsem prostě brečela. Je zvláštní, že mne zaujal cover.
Když jsme si pustila ty další a začala o nich hledat nějaké informace, narazila jsme na spoustu lidí, kteří moje nadšení nesdíleli. Kteří psali dost silná slova. Viděla jsem, kolika lidem to píší jenom kvůli tomu a to jenom proto, že dělají to, že poslouchají něco, co se ostatním nelíbí. Protože jim nedali šanci.
Mám docela štěstí, že v mém okolí nění nikdo, kdo by mne za můj vkus neměl rád. Ale pořád jsem se bála změnit si svou úvodní fotku a dát si tam 1D, pak mi ale došlo, že.. jsme to já a nebudu se přetvařovat. Chci si ji tam dát, dám si jí tam - pořád jsem to já. Měli by mne lidi brát takovou, jaká jsem.

haters :s (pame-d.tumblr.co)

Já osobně haters rozděluju na dva tábory - na ty, co je nenávidí, ale nic o nich neví a pak na ty, kterým nevadí, bez ohledu na to, jestli si něoc zjistili, nebo se jim jejich muzika prostě nelíbí.
Ti, kteří je poctivě ignorují mi nevadí. myslím, že jsou rozumní, když nic nevím, nebudu se vyjadřovat.Ale ti by vlatně ani do té skupiny patřit neměli, protože je snáší.
Ti, kteří je nenávidí mi přijdou.. ano, (ukamenujte mne) že je to prostě nedostatek informací, nebo prostá žárlivost. Kdž o nich nic neví, když je neznám, přece je nemůžu nenávidět. A jestli to někdo dělá, tak to asi nebude v pořádku. Asi to nebude morálně vyspělý člověk. Vadí mi, jak se vyjadřují i o celebritách, které nemám ráda - nezaslouží si to jenom proto, že to někam dotáhli, že něco zvládli, bez ohledu na to, jestli sami, nebo s něčí pomocí.

Také si myslím, že pokud máte haters, jste slavní. Protože pak máte i fanoušky a ví se o vás.

Haters, umíte ublížit. Umíte rozbrečet, dokážete hodně. Zkuste svou sílu použít k dobré věci. K podpoře. Ne k hateování lidí, protože stejně jako vy nenávidíte je, někdo bude tak moc nenávidět vás.

Myslím si, že pokud člověka osobně neznáte, nemůžete ho nesnášet. Prostě to nejde. Můžete ho nemít rád, můžete ho ignorovat, ale copak vás nenávidí někdo, o kom ani nevíte, že dotyčný existuje? Copak to jde? Jak už jsem jednou psala - v každé nenávisti je kapka žárlivosti.

http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/178/934/662426717b_92680572_o2.png
 

2 people judged this article.

Comments

1 Julls ~ woolie.blog.cz Julls ~ woolie.blog.cz | Email | Web | 23. august 2013 at 21:49 | React

Vau, takýto článok som dávno nečítala! Úžasná téma, skvelo si to napísala. Súhlasím s tebou. A bolo to so mnou podobné..
Justina som v roku 2009 (hit Baby) nemala rada. Tá pesnička sa mi zdala... babská. Áno, bolo to tak. Potom vychádzali ďalšie a ďalšie skladby, tiež som na ne nemala bohvieaký názor. Nepáčili sa mi. No prišiel rok 2012 a album Believe. Zamilovala som sa. Či už do tých tónov, alebo do samotného Bíbra. :3 Pár mesiacov (čosi vyše roka) som patrila medzi tie (ako s obľubou hovoria hateri) "mokré trinástky". Neskutočne ma to sr*lo. Pustila som sa do hádky, len aby som Justina obránila. Takto to šlo teda ten rok a až toto leto to trochu u mňa ustalo. Zmenila som vkus na hudbu - dovtedy som počúvala poväčšinou pop, r&b a rap - a začala som so všetkým. Dala som u mňa šancu rôznym rockovým a metalovým skupinám, našla sa skupina Black Veil Brides, ktorú som si fakt obľúbila. Ale už nie som tá šialená "viac ako fanúšička". Proste ich počúvam, ale zároveň počúvam aj všetky iné štýly. Je mi jedno, či mám v mobile Lanu Del Rey, Rihannu, Demi Lovato alebo Justina. Ak sa mi páči pesnička, stiahnem si ju a hotovo. Nikoho nehejtujem, dokonca ani 1D, ktorých som donedávna fakt nemala rada (už len kvôli vzťahom Beliebers-Directioners). No spamätala som sa. :)
Čo sa týka samotných haterov, presne ako si písala:
a) sú to ľudia, ktorí závidia
b) nepoznajú
c) nudia sa a začínajú sa navážať do iných atď.
Hlavne že Justin Bieber či One Direction sú idoly mnohých ľudí (a nie len teenagerov) a pozná ich takmer celý svet, no ale taký hater, pre koho je idolom, pozná ho viac ako 3 milióny ľudí? Nie. Nechápem ich. Sú proste úbohí. Niečo som si z toho šialenstva (nazvem to tak :D ) s Bíbrom ponechala - treba sa na nich vykašľať... ;)

2 †SeňoritaVampiresa† †SeňoritaVampiresa† | Web | 24. august 2013 at 9:26 | React

JAkobych četla o sobě. Já zase byla v deváté třídě když největším hitem bylo Baby a One Time a s kamarádkou jsem na tom také ujížděla pokaždé jak to šlo (I v některých hodinách).
U as long as you love mi neodolalo hodně lidí. Tolik haterů Biebera mám ve svém životě ale tuhle písničku mají v mobilu a časem se k ním přidal i song beauty and beat. Tyhle dvě písničky jsou prostě fakt jedinečné.
1D Jde naprosto mimo mě. Musím uznat že Zayn a Louis jsou fakt krásní kluci a jejich refrén z písničky gotta be you nebo jak se to píše si zpívám do dnešní doby (a musím se přiznat že si to zpívám i teď) ale jinak jsou tíhle kluci na mě moc sladcí a mají moc veselé písničky. Pro takovou rockovou emařku jako jsem já, je to jako vražda. Jinak ale nic proti ním.

3 Vaness . Vaness . | Web | 24. august 2013 at 11:00 | React

Justina sem nikdy ráda neměla a myslim , že i nebudu . Prostě mi neni sympatickej . Ale písničky jako Boyfriend a As long you love mě  musim přiznat , že se mu fakt povedly :)....
1D sem dřív úplně zbožňovala . Ale můj kluk a kamarádi je nesnášej . Takže se o nich radši moc nezmiňuju :D

4 Maruška Maruška | Email | Web | 24. august 2013 at 15:31 | React

Když začal někdo mluvit o Justinovi, rychle jsem se ototčila a odcházela pryč, protože se mi vůbec nelíbil. Je prvda, že jsem žádné jeho písničky neposlouchala, ale prostě jsem proti němu něco měla, co nedokážu tak nějak vysvětlit. Pak ho začala milovat moje nejlepčší kamarádka a začala nám pouštět jeho písničky, když jsme byly u ní doma. Jedna se mi líbila, tak jsem se jí zeptala, jak se jmenuje. Stáhla jsem si ji do mobilu a teď ji poslouchám pořád dokola. (I would.) Mám ráda i ostatní jeho písničky, a teď nemůžu říct, že mi není sympatický.
Co se 1D týče, tak ty jednoduše zbožňuji. Fakt. Když jsem poprvé slyšela. WMYB, tak jsem si ji zamilovala a poslouchaly jsme ji se ségrou celé hodiny a hodiny, dokud nepřišlo One thing. :DD
Takže neboj, z mé strany ukamenování rozhodně nečekej. :)

5 Kenzi Kenzi | Web | 25. august 2013 at 9:41 | React

Co se mě a JB s 1D týče, už je nějak neposlouchám. Asi před dvouma měsíci bych zabíjela, kdyby o nich řekl biť je něco trošku špatného a teď už na to kašlu. Vím, není hezké, když haters spustí spoji ohranou písničku, že jsou to gayové. No a tak ať si jsou! Je to jejich věc a nemá to řešit někdo, kdo je nezná.
Dobře jsi vystihla i mě s tím poslouchání,. Prvně jsem nechápala, jak to někdo může poslouchat a měla k tomu svoje řeči, ale pak se něco zlomilo a já je začala poslouchat. Teď už ae zase ne a asi už  nebudu patřit do 1D rodiny.

6 Jass Jass | Email | Web | 25. august 2013 at 12:14 | React

Hani, ten tvoj blog mi strašne chýbal! Bola som rozcestovaná a nemala moc času na blog, a prídem sem, a tu tento skvelý článok!
Ta pesnička s Usherom sa volá One Time. Myslím :D
Máš pravdu, a tých zopár posledných odstavcov, majú cenu zlata. Nikto by nemal posudzovať niekoho koho nepozná, je to detinské. Ten obrázok s definícou haters, na tom tiež niečo bude pravdy.
kedysi som videla Justinov citát: "Boys tell me I´m gay, but half of their girlfriends would rather kiss me than them." S týmto musím takisto súhlasiť.
Píšeš to v článku, aj si to pamätám. Keď JB začínal, ľudia ho mali celkom radi, potom prišla tá veľká vlna haterov, a odkedy vydal album Believe, všetci ho milujú, byť Belieberom je moderné a všetci majú swag, a trendy sú chalani, ktorí ho majú radi, a nie čo ho hejtujú.
A táto zmena.. Len preto, že už nemá hlas ako decko a že zrazu nie je cute, ale sexy. Ľudia sú zvláštni. :D
Skvelý článok, téma aktuálna, stotožňujem sa s tvojim názorom. :)

7 Smajlík Smajlík | Web | 25. august 2013 at 13:10 | React

Ja skôr patrím k tým typom ľudí, čo ani jedno neriešia a nemajú moc v láske. Od 1D som počula jednu pesničku, ktorá sa mi kedysi veľmi páčila, tuším, že sa volala What Makes You Beautiful (ak som to napísala správne, tak som potom pán :D) ale od JB som nepočula nič. Nemala som a stále nemám rada ani jedno ani druhé. Vždy som toho mala plný FaceBook, ale potom mi došlo, že rovnako tak ako mne vadí niečia závislosť na 1D/JB tak niekomu zase môže vadiť moja závislosť na HP. Ale nepočúvam ani jedno ani druhé. Ani jedno neriešim, pri zmienke o jednom či druhom len prevrátim oči. Svoje poznámky na to si nechám pre seba, nekomentujem blbé fotky, komixy a podobné blboviny, ktoré behajú po FB. Možno sa nad nimi zasmejem, ale nie som ako tie faninky či ako haters, že tam vkuse niečo píšu. Pozriem, prečítam, zasmejem, idem ďalej. To je tak všetko, čo ja ohľadom tejto skupiny a tohto speváka robím. Takže neviem, či patrím do skupiny haters, jedno však viem určite. Rozhodne nepatrím do skupiny Fans.
a za to, že počúvaš JB a 1D ťa rozhodne odsudzovať nebudem. Nemôžem ti predsa nakázať, aby si počúvala to a nie to a aby si si obľúbila niečo, čo ťa nebaví :)

8 Livusik Livusik | Web | 25. august 2013 at 13:33 | React

Úplne súhlasím s posledným odstavcom tohto článku.
Aj ja som patrila k tým čo neznášajú JB, ale neskôr som si pustila jeho pesničky a zapáčil sa mi. Uvedomila som si, že on a ani nikto iný si nezaslúži aby ho niekto nenávidel. Nikdy som nebola jeho obrovská fanúšička a teraz si už málo kedy pustím jeho pesničku, ale nevadí mi...

9 chemical_angel chemical_angel | Web | 25. august 2013 at 13:51 | React

to si pekne popísala, to čítam asi prvý článok o hateroch čo je normálny a nie len taký kde si svojh Justínka všetci obraňujú -______-
nepočvam síce takú hudbu, ale ako ked on bol ešte uplne nový tak to bola taká mánia že to všetci v škole počúvali.. to som mala myslím dve pesničky od neho a neskor som ich aj tak zmazala, tiež mám nazor na takéto veci, spevákov..aašejdržým hubu preože kby som vyjadrila svoj nazor by mi ln všetci *ak to pekne povdať xDD* -nádávali- ..(hej) :)) ale pritom nikoho nehatujem len sa mi to nepáči. Vedela by som napísať aj metrový komentár al končím xD

10 Sasha Sasha | Web | 25. august 2013 at 14:02 | React

tak, ja sa ho po Twilighte ktorý mi štýom písania nesadol, dosť čítať bojím, ale dám na tvoju radu a risknem to :D
inak so mrada že sa páči, keď vyskúšaš niečo také daj vedieť či sa podarilo:)

11 Jass Jass | Email | Web | 25. august 2013 at 14:58 | React

No hej, rekonštruujem :D
Aawww, ak to je pochvaľa, som poctená, že na mňa myslíš :3
ďakujem :) už som to tam dala :3 nenapísala si to správne, ale viem čo myslíš :D
well, aj ja sa teším, ale horšie bude začať ho písať :D
Potvrdila som ti to. Videla som spoločných priateľov Nell a Foster, videla som, že sa voláš Hana (nenapísala som to tak ako to je aby ťa nevystalkovali nejakí úchyli. nemáš zač :D), a Harryho na titulnej fotke. To bolo stopercentné že si to ty. :DD
Povedzme si to takto - proste je dokonalá aj Nell a aj Foster :3 Ale nebojsa, aj ty si, to len mňa Boh nejako neobdaril. :3

12 Em Zet Em Zet | Web | 25. august 2013 at 15:25 | React

Já jsem takový hater JB, abych se přiznala. Ale není to tak, že jsem nějaká ovečka, co ho hejtí, protože je to "cool". :-D Já ho nemám ráda, protože mi na něm nesedí nic, co dělá - jak zpívá, jakou hudbu má, jak se prezentuje, jak je strašně komerční a jak si všichni myslí, že když udělá koncert zadarmo, tak je to pán bůh a matka Tereza zároveň, ale on to stejně udělal jen kvůli větší publicitě. Komerce opět.
Můj názor.

13 Maruška Maruška | Email | Web | 25. august 2013 at 15:40 | React

Spamy mi nevadí, vážně ne. :) Prostě jsem viděla film, a už se mi nechce číst knížka, protože si myslím, že film stačí. <tohle bych neměla dělat, ale uvidíme, jestli se mi jednou dostane do rukou:)
Fájn, 1D miluju. :3 Prostě jsou nehorázně roztomilí a všechno!! <3 A Niall je můj, ničí jiný, ok? :D

14 Nell Nell | Web | 25. august 2013 at 16:03 | React

Já jsem Justina nikdy neměla ráda. Je pravda, že mě hrozně ovlivňovalo okolí, což mě teď strašně moc štve. Ale stejně, když se podívám zpátky, on byl opravdu malý kluk, co zpíval. A když se na něj podívám teď, už vypadá tak...líp. Dospěle. Zpívá líp. Vypadá. Hodně se změnil, rozhodně k lepšímu. Ale stejně, nemám ho ráda. I přes to, že něco dokázal, zpívá dobře, vypadá dobře, jsem si ho neoblíbila. Jeho písničky se mi vyloženě nelíbí a asi to tak už zůstane. Ale jeho fanynky chápu a toleruju. Nepřipadají mi tak šílené jako fanynky Ona Direction. Ale to sem zase míchám tyhle kluky.

Jednou mi kámoška poslala odkaz na One thing. ta písnička se mi strašně zalíbila, vlastně i oni. Nebyli tehdy ještě známí, bylo to tak před rokem a půl. A já jsem je jako jedna z prvních u nás ve škole poslouchala. Ale pak přišlo to šílenství. A oni se mně znechutili. Přišli mi pak až moc namyšlení a trapní. Takže jsem je přestala poslouchat. Ale nikdy jsem nebyla vyloženě mezi haters. Protože jsem věděla, že já jsem je taky měla ráda, že by bylo nefér být úplně proti nim.
Když jsem se zeptala pár holek, co se jim na nich tak líbí, neodpověděly. Možná to, jak vypadají. Možná písničky. Neví. Mám dojem, že u nich to je opravdu hodně o vzhledu. Dobře, ne úplně, ale hlavní roli to tam určitě hraje.

Snažím se patřit k té skupině haters, kteří ignorují. Ale občas, když mě s nimi někdo štve, jsem ve skupině, která o nich ví dost, a možná proto je nenávidí.

A abych to shrnula, napsala jsi to perfektně. :3

15 Olja:) Olja:) | Web | 25. august 2013 at 16:06 | React

Hezky napsaný článek :) vlastně s tebou skoro ve všem souhlasím.Nikdy jsem nebyla fanynka Biebrem posedlá.Ale mám asi 4 písničky v mobilu a ráda si je poslechnu protože se mi líbí rytmicky i textově :) a co se týče 1D. Milovala jsem je a byla jimi trošku posedlá ještě minulý rok :D vydržela jsem celé dny sedět u compu a sledovat fotky na každém jejich kroku,čekat až udělají twitcam a rozplývat se nad jejich písničkama a hlasama :D joo díkybohu mě to přešlo :) neříkám že to nebylo fajn období ale prostě naštěstí už je to pryč :D byla jsem ráda Directionerem a dodneška strašně ráda poslouchám jejich písničky :) bohužel tady za to své období jsem také schytala spoustu urážek,nadávek a hlavně posměšků .. joo lidi jsou holt závistivý no :)

16 renny. renny. | Web | 25. august 2013 at 17:39 | React

Do affs tě beru:).

17 placeforchanni.blog.cz|Channii placeforchanni.blog.cz|Channii | Web | 25. august 2013 at 17:44 | React

Justina som nemala rada pre joho dievčenský, nežný hlások. Potom sa zmenil. Hovorím si OK. Ale po rôznych fotkách a tak okolo, čo vyvádza mi príde ako decko, ktoré je na svoj vek priveľmi slávne a neunesie to. Teraz ma zabite. Nemám ho rada. Čo sa týka 1D - fajn, chlapci sú pekní,hlavne Zayn. Ale čo sa týka hudby... akože sorry ? "hudba" ale názor ostatným neberiem. každý má iný vkus. jednoducho 100 ľudí 100 chutí :)

18 L. L. | Web | 25. august 2013 at 17:57 | React

No tak já ti povím mileráda, jak jsem tyhle dva příklady měla já. :D
1. JB dřív - Jů ten je hezký, jé hele Baby, to si pustím, jů hele One time, ta je boží, škoda že je mladší, jinak by se mi líbil i vzhledově. :3
JB teď - Pane Bože za co, smiluj se a nenech mi FB zaspamovat fanynkama JB o tom, jak zas někde byl a koho poplival... Snad jsi to z toho pochopila. :D Zkrátka na začátku se mi líbil, ale jenom normálněm znala jsem 10 písniček, ty jsem si pustila když byla nálada, ale neřešila jsem ho, pro mě to bylo dítě, ale nevadil mi a nic... Páč tenkrát ještě byl... Jak to říct... Normální? Teď? Teď se chová s prominutím jako hovado... A to mi nikdo nevezme, hudbu má ale pořád dobrou! :3
2. 1D dřív - Ježiši!!! Jak si holky můžou pamatovat, kdo co zpívá! :D Vždyť jich je 5! Jak si můžou pamatovat jejich hlasy? :D Další JB... Blablabla...
1D teď - Oh My Goooood, za tři dva jedna teď zpívá Niaaaaaaall, všichni ticho, poslouchejte, Niallovo solo v More Than This a hned po něm Lou a Zayn, bože, volejte sanitkuuuuuuu! :D Takže z toho zase plyne, že mi dřív nebyli po chuti a teď úplně ňuňu. :D A začalo to též před rokem, v srpnu, snad 25. dokonce. :)) Což je dnes, tak to může být přesně na den rok. :D A mimochodem, začalo to písničkou Forever Young. :P A celé září jsem se chovala - vzhledem k svému věku - jak zamilovaná 14ka. :D Bylo to kouzelné. :D

Hele nevyhnu se zklamáním, já jsem zklamaná z toho, že jsem "poblázněná/zamilovaná" a že se nic neděje dál, páč si vždycky na něm najdu to nejlepší: On hraje na kytaru, je chytrý, nekouří, má kapelu, blablabla to je ten pravý!!!!! A takhle si to vždycky vychválím do nebe, jsem z toho vedle, představuju si jaké by to bylo a nakonec si jen uvědomím, že se to nikdy nestane, že jsem naivní, že si ani na FB nepíšeme atd... Ale ne abych se překonala a napsala první atd, to ne, to radši budu nešťastná a trpět, než abych udělala první krok, takže ono to tak růžovené není nu. :( Ale ty pocity, kdy na to vše myslím? To jsem fakt šťastná, ale jsou velmi pomíjivé. :/

19 Mišulka Mišulka | Email | Web | 25. august 2013 at 18:42 | React

U Justina to bylo spíš, že jsem neposlouchala jeho písničky, protože jsem se bála, že by mě za to odsoudili (v té době jsem ještě byla taková). Teď si Justina rád aposlechnu, má pěkné písničky.
U One Direction to bylo trošku jinak. Znala jsem je jenom od jedněch slečen od nás ze třídy. Upřímně řečeno nesnášela jsem ty holky a ony nesnášely mě. A když začaly ječet při každé jejich písničce ztratila jsem jakoukoli chuť si jejich písničky pustit.
Ale pak jsem se o jarních prázdnnách nudila, na Facebooku se mi pořád zobrazoval jejich kli One Thing. Nakonec jsem si ho pustila. Líbil semi. Zpívali krásně. Začala jsem si o nich vyhledávát informace a další písničky, do konce prázdnin jsem měla stáhlé jejich album v iPhonu a zamilovala jsem si je. Teďka je zná celá rodina :D

Já upřímně nikoho `nehejtuju`, když s emi nelíbí, tak to prostě neposlouchám, ale nenávážím se do jeho zpěvu, nebo jakkoli jinak.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama