Takový ten pocit, kdy máte radost a všechno je růžové.

26. august 2013 at 20:01 | Hani. |  Deníček.

TENTOKRÁT JE TO DENÍČEK NAPSANÝ S TAKOVOU CHUTÍ, JAKO SNAD NIKDY.


I když je to už jenom týden, jenom týden, kdy se všechno změní, nedokážu si to představit a ani to nechci zastravit. Je to jenom sedm dní a mě to prostě nedochází. Tak moc se těším na ty lidi, na všechen ten.. režim. A přitom to tak moc nesnáším, za měsíc si zase budu stěžovat. Ale mě takovéhle věci nedochází ani když jedu v autě nebo autobusem, to až u skříňky, jestli vůbec. Deset měsíců, možná skvělých, možná... příšerných. To ukáže čas, co se má stát, stane se.

Dneska jsem se konečně pustila do toho, co chci udělat tak moc dlouho. Když teda namůžu vystěhovat bráchu pryč z mého pokoje, tak to tady alespoň probudím k životu. Tak jsem se vrhla na to naše dřevěné cosi, co zakončuje stěny. A polepila to kousky časopisů. A zdi pro změnu novinama, co nejsou tak barevné. Ano, líbí se mi to, hodně a jsem na sebe pyšná. :D K tomu jsem se inspirovala a zDIYovala tady několik věciček. Nemůžu se dočkat, až seženu něco nad postel, světýlka už jsem si sehnala, takže jenom nějakou látku, nebo něco podbného. A lustr tady taky nezůstane. Prostě jsem prohlížela wehearit a zamávala tady s tím. I s tím bincem na mém stole. Hřeje mne takový pocit. :D

Uvědomuju si, že jsem vlastně nedělala nic jiného, než četla. Včera do půlnoci, nebo do dnes do rána a dnes znovu. Samozřejmě nastaly potíže s další knihou, kterou jsem si chtěla půjčit - asi čtrnáct dní tam byla, ale teď si ji někdo půjčí. Čekala jsme něco, co se mi pokusí zkazit náladu. Vlastně jsem byla dost.. ospalá a znuděná, ale teď jak tady sedím, zavřená v tom barevném koutku u počítače a poslouchám Taylor Swift, nějak se mi znovu vlévá krev do žil. Teď, když je večer. Ale ta knížka se nedá srovnat s ničím, co jsme četla dříve, protože teď jsem tak moc napjatá na další vývoj situace že se mi ani nechtělo k počítači. :D

Zítra pádíme do Plzně. Těším se, konečně si pojedu pro ty lístky na This Is Us a.. znáte to. :D
Koukám, že se blog docela polepšil s Tématama Týdne. Na tohle něco určitě napíšu, článek plánuju na zítřek, až se vrátím, nebo ho napíéšu dneska a dám do rozepsaných a zítra zveřejním.

Tenhle deníček jsme napsala tak bleskově, až se mi tomu nechce věřit. A že ho píšu tak ráda. Možná bych si konečně měla začít psát deníček do těch sešitů, které jsme si na to koupila. A ktreré jsem na to dostala. Stejně jsem si vybrala ten červený.. místo těch hezkých. Ale je pravda, že ty momenty.. přečíst si rok zpátky něco, co jsi cítila, jaká jsi byla.. je neuvěřitelné. Pokud to nevytrháte jak já, to sešit dostal jinou práci, jiné informace co má uchovávat.
Mám hroznou radost, že jsme to tady trošku změnila. Je to tu sice pořád malé a.. moc přeautíčkované, ale teď mám prostě tvořivou náladu. :D

Ve středu ke kamarádce spát. Taky se moc těším, bude to Up All Night (if you know what I mean), video diaries, best moments, live tour. Už to vidím, vždycky to takhle skončí. K tomu A Year In The Making, u kterého zase budu brečet a ona na mne bude vyděšeně zírat.

Překypuji emocema, jak už jste si asi všimli. A přitom jsem dneska ještě před pár hodinama nejraději nedělala nic, byla schovaná a nevylézat.

Tak tohle se vážně prodloužilo. :D No nic.

Untitled

http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/178/934/662426717b_92680572_o2.png
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Berry Berry | Web | 26. august 2013 at 20:24 | React

AAAAA neverím, že sa tešíš do školy :D Ja vôbec, úplný horor :D Neverím, že už sa to chýli ku koncu. Nemôže! Ja som dnes chytila tiež takú DIY náladičku a zajtra idem na nákupy aby som si zveľadila izbičku v jesennom štýle. Tiež si plánujem kúpiť svetielka ale nie nad posteľ, nad stôl. U kamarátky aj v Plzni si to uži! :)

2 Michaela. Michaela. | Web | 26. august 2013 at 21:09 | React

Dva kluky ? Asi bych se zbláznila , tahle malá ďáblice mi stačila k tomu abych vždycky večer padla akorát tak do postele. Super bylo když mi pozvracela celé kalhoty a když se pos*ala a měla to až na krku. Nevím jestli chci děti. :DDDDDD

I já se snažím prosadím svůj styl tady ale ne v takové míře. Pohybuje se v přítomnosti lídí , kteří uznávají sportovnější styl a ne to co já , takže jsem jiná než oni a protp slýchám dost různé názory.

A když vidím někoho kdo je oblečenj líp jak já , vždycky bych se nejradši propadla protože mi vždycky proběhne to hodinové vybírání a rozhodování co si zrovna vezmu na sebe a v tu chvíli je všechno zbytečný. :DDD

Miláčková , klidně se domluvíme a můžeme si psát i dopisy , budu jedině ráda. ♥

3 S-hejvi S-hejvi | Web | 26. august 2013 at 21:53 | React

s článkami týdne souhlasím, já to sice nepíšu ale témata jsou lepší:)

4 Kenzi Kenzi | Web | 26. august 2013 at 22:32 | React

Obdivuji tě, že si takhle změníš svůj pokoj. Já bych taky moc ráda něco se svým pokojem dělala, jenže moje rodiče by asi trefil šlak, kdybych měla nějak jiný pokoj než ho mám teď. Dříve jsem měla po zdích plakáty, ale byly to 1D plakáty a já už je neposlouchala, tak jsem je jednoduše odlepila. No, ale izolepa je prevít a zůstaly mi tam šmouhy.
Do školy se sice ani netěším, ale nemůžu se dočkat spolužáku...

5 Hipís >> http://allday-allnight.blog.cz/ Hipís >> http://allday-allnight.blog.cz/ | Web | 26. august 2013 at 22:35 | React

Však já už se přes to přenesla, jen je prostě těžké o tom mluvit. Vždycky, když na to dlouho myslím, je mi z toho smutno.

Jako já to beru jako změnu k horšímu pro mě, protože jsem zastánce country, ale vím, že jí to prospělo. Dostala se s tím víc do Evropy a k nám do česka taky. Vsadím se, že třeba singl Ours na óčku ani nemají.
A u 1D, mě už jde jen o to, jak vypadají. Jejich hudba pro mě nic neznamená, jejich písničky nemají hloubku a jsou hrozně jednoduché, jak textem, tak hudbou. Mě už se jenom líbí jejich vzhled, to, jak se oblíkají a někdy jak se chovají. :D Navíc to pro mě byl takový úlet z mého stylu, když jsem se dala na jejich popík. Ale jo, poslouchala jsem je, nic proti nim nemám. Hodně toho mám proti některým jejich fanynkám, ale dneska jsem se právě s nimi pohádala, takže to tu nebudu rozebírat, byl by to sloháč na dvě stránky. :D (a jo, s tou hádkou jsem si začala, ale jen tak, že jsem tweetla jedné holce, aby přestala urážet Taylor, takže zase tak vinna nejsem, ne? O:))

Já se taky na ten režim těším, ale já si budu stěžovat už tak po týdnu. :D:D A já si taky postupně oživuji svůj pokoj, hodně podle W♥I. Miluju ty DIY dekorace a prostě jsou tam ty pokoje uplně k sežrání.
A deník ti doporučuji. Piš si ho, protože já si to teď tak ráda čtu a směju se sama sobě, jak jsem třeba psala. Psala jsem do deníčku "neym" místo "nevím", psala jsem, že miluju jednoho kluka (dost silné slovo na to, že jsem ho znala asi tři dny :D) a k tomu přidala "muciQ". Ale pak si přečtu některý záznamy a chce se mi zase brečet. Deník si píšu už čtvrtým rokem a je to něco úžasnýho. Prostě se tam neskutečně dobře vypíšu, ani na blog se mi nepíše tak dobře. :D
A s kamarádkou si to užijte. Na to já bych se koukat nemohla, bylo by mi líto, že už jsou tyhle časy pryč. Ač už kluky nevnímám, mrzí mě, že tohle už není. Mám na to strašně hezké vzpomínky na to, když jsem je začala poslouchat. :')

6 Maruška Maruška | Email | Web | 27. august 2013 at 7:33 | React

Up all night! Jasně, že vím, co tím myslíš, a kdo taky ne? (No, vlastně si dost dokážu představit, kdo si to nedokáže představit.) Hůů, ty máš lístky? Já jsem pořád nějaká líná si je sehnat, ale jak to tak vidím, tak stejně všechno stáhnu z jedné nejmenované placenné stránky. :D Asi si stáhnu i This Is Us. :D Sakra, neměla bych všechno stahovat, ale don't care.
Co se školy týče, tak s tebou naprosto souhlasím. Těším se úplmě neskutečně, až to není možné! Na kamarády, to ostatní ať shnije v pekle. :D Já je neviděla přes čtrvt roku! (Byla jsem červen v lázních.) a ten režim? To samé. Prostě se mi tohle nicnedělání přestává líbit. :D
Já taky dělám z mé půlky pokoje něco lepšího. Zatím se mi to nedaří, ale jsou to moje výrobky, takže who cares? :D

7 D. D. | Web | 27. august 2013 at 7:45 | React

Ahoj, ano ano platí dopis:)) psala sem ti na email, ale asi jsem ho blbě opsala:)))//omluvuju se//
tak já nevím, vlastně ani není co domlouvat, v kreativitě se meze nekladou:))) takže to asi necham na tobě jak to vytvoříš, takový překvápko.
Jen si asi předáme adresy?.)))) Nebo pokud ti něco není jasny, klidně se ptej:)))

8 Nell Nell | Web | 27. august 2013 at 8:49 | React

S tou školou jsem na tom jak ty. taky si to uvědomím až na poslední chvíli, třeba až vejdu do jiné třídy, než kam mám. :D
Pro mě ten rok nebude nějak zvláštní než jiné, ale doufám, že ten tvůj bude skvělý. :)

Noviny na stěnách? Tak to musí vypadat dost dobře! Nechceš třeba někdy udělat fotku? Ráda bych to viděla. :3

Hrozně to naštve, když čekáš na knížku, a když si pro ni konečně jdeš, není tam. Ale to vydržíš! :D

Sakra, všichni čekají na lísky na This is us, jenom já každý den odpočítávám, za jak dlouho bude CoB. :D

Taky se mi tohle téma líbí. Ale na druhou stranu, rozepsala bych se o tom až moc, byly by to jenom nesouvislé kecy. Asi si tentokrát nechám zajít chuť.

9 dee-page dee-page | 27. august 2013 at 9:26 | React

Ahoj, budu moc ráda, když se podíváš na můj blog:http://dee-page.blog.cz/

10 Smajlík Smajlík | Web | 27. august 2013 at 9:37 | React

Nerada to priznávam, ale aj ja si píšem denník. Všetko som však opísala len pár slovami, aby som na to nezabudla. Mám dobrú pamäť a stačí mi pozrieť sa na deň, čo sa vtedy dialo a všetko si to vybavím, akoby sa to dialo nanovo. Ale áno, denník je skvelá vec.

Tak to by ma zaujímalo, ako to teraz vyzerá, keď je to oblepené novinami. Nechcela by si pridať aj fotku? (A)

A viem si aj predstaviť, ako si sa cítila, keď si písala tento článok. Ja som sa tak cítila už stokrát, ale nikdy mi to dlho nevydržalo, i keď posledné obdobie (nepýtaj sa, ako dlho to trvá, pretože to ti nepoviem) je zo mňa nejaká veselá kopa, čo ma niekedy dosť desí! :D

11 †SeňoritaVampiresa† †SeňoritaVampiresa† | Web | 27. august 2013 at 12:28 | React

Přesně tak, co se stane, stane se. Mě drží nad hladinou ta představa, že tenhle školní rok je můj poslední, takže ikdyž se na příští týden opravdu netěším, něco mi říká, že těhlech posledních 10 měsíců si užiju na sto procent :)
Dokážu si představit tvůj nový pokoj. Také jsem si jednou udělala takovou "rekonstrukci" na kterou jsem byla fakt pyšná a o týden později přišla mamkou zamnou s tím, že se stěhují do prvního patra (bydlíme na baráku) kde budu mít pokoj konečně sama. No na jedné straně jsem měla radost a už se vrhala do stěhování, na druhé straně jsem jí proklínala, proč nemohla zamnou přijít o týden dřív :D :D

12 L. L. | Web | 27. august 2013 at 16:47 | React

Ahhh, ten dokument si nejvíc užij, pak napíšeš, jaké to bylo. :3 :3 :3 <3
Já teď také čtu, ale takovou literaturu, která by tě 100% neoslovila. :D :)
Já sedo školy strašně moc těším, já strašně miluju tohle období a vše s ním spojené, tak to bude asi tím. :D

13 Michelle - strawww.blog.cz Michelle - strawww.blog.cz | Web | 27. august 2013 at 17:51 | React

Ja sa do školy absolútne neteším :D Síce, teraz sa už trošku nudím, no ani za svet tam nechcem ísť :D

Tiež keď niekedy čítam dobrú knihu, čítam proste celý deň :D

Tak tá izba musí vyzerať zaujímavo :) Ešte som takú nevidela a rada by som to zmenila :) Nespravíš video room tour? pleaase? ^^ Tak asi nie :D

Ja som spala dneska u kamošky, ale bolo to nič moc, keďže je to susedka, u ktorej spím často, navyše sa mi tam ani veľmi nechcelo ísť, ale čo som mala robiť. Furt som sa v noci budila :/
Ty si to uži viac ako ja :)

14 Vaness . Vaness . | Web | 28. august 2013 at 13:26 | React

To , že se těšíš do školy ti můžu akorát tak závidět . Já mám k tomu naprostej odpor . Nesnášim ty lidi tam a celkově prostě tu budovu .
Ouč , užij si přespávání . Mě už tenhle rok asi nic takovýho nečeká o.o

15 sarush ef sarush ef | Web | 28. august 2013 at 14:11 | React

Já ti rozumím. Taky se víceméně těším. Člověk nemůže pořád sedět doma.

16 machiina machiina | 29. august 2013 at 11:20 | React

Já vůbec nic nevím,nebyla jsem tu celý prázddniny a ty tady tak překypuješ emocema..asi si budu muset přečíst všechny články :DDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement