This is them.

14. september 2013 at 12:46 | Hani. |  Deníček.

1D3D MOVIE!!

Přemýšlím, kde začít.
Je toho tolik, tolik věcí, které chci říct. Plná zážitků, nadšená. Takže tehle článek bude možná trošku zbrklý, ale já to prodtě potřebuju zrekapitulovat a všechno sdělit světu..


Včerejšek byl hodně dlouý den. Vlastně dopoledne bylo snad nejdelší. I když hodně času zabralo zbrklé vybírání vhodné oblečení, ještě více času zabralo skládání triček, které jsem vytáhla a usoudila, že nejsou vhodná pro takovou příležitost. Takže asi více, jak to vypadalo.
Když tedy přijela mamka z práce a já bych už nejraději jela, kamarádka mi sdělila, že nepojede, že nemůže. Druhá že také nemůže, že na to půjde do jiného, asi 20km vzdáleného města. Fajn, okay, dobře. Tolikrát jsem se koukala, v jakých kinech to dávají... Po prozkoumání nejbližších měst a jejich kin ("Kin" :D), jsem zjistila, že se to promítá i u nás. Žádné časy ani dny ale nešly, buď jsme byli pryč, nebo se nám to nehodilo jinak.
Takže, přesně v 16:30 nasedáme do auta. Cesta trvá něco kolem hoďky a půl. Mamka volala do kina, aby nám podrželi lístky, protože jsme si je nestíhaly vyzvednout. Ano, na to jsem zapomněla. Mamka půjde místo kamarádky. Je statečná. Zkrátka přijeli jsme asi v 18:20, v 18:30 začínalo promítání. Nakoupily jsme popcorn a nachos, nebo já nevím jak to nazvat, prostě takové ty trojúhelníky. :D
Přicházíme tou chotbou, já bych samozřejmě nejraději skákala do stropu, což bylo podle slov mého táty dobře vidět. Ten už byl ale někde jinde, spolu s mým bráchou, který se co nejvíce bránil že na anglický film nepůjde, se šli koukat do jejich obchodů s nářadím a elektrospotřebiči.
Překvapilo mne, kolik lidí tam bylo. Málo. Hodně málo. Velký sál, ale nás byste spočítali na prstech. Nevím, proč mne to tak zklamalo, proč mne to tak mrzí. No, alespoň nemluvilo tolik lidí a nechroupalo tolik lidí. Alespoň něco pozitivního.

Když začali mluvit, slyšela jsem Louiho, jak mluví, nemůžu vám do detailů říct všechno, protože já se tak soustředila na to, co říkají, i když tam naštěstí byly titulky, koukala se..
Jsem nadšená. Věděla jsem, že budu. Pět mých nejmilovanějsích ve 3D, skoro by se zdálo, že jdou nadosah, ale z vlastní zkušenosti vím, že nejsou. Že jsou zatraceně daleko.
Ve filmu bylo snad všechno. X factor, Simon Cowell, Take Me Home Tour, vždycky tam povídání přerušili jednou písničkou, záznam z koncertu, jak moc jsem si přála jet na ně do Berlína. Ne, nebudu odbočovat, o tom budu psát až zjistím, že k nám zase nepojednou a já zase budu na pár týdnů šetřit. Ty psíničky znám nazpamět, vidím ty jásající holky, které právě zažívají to, co chce i tolik dalších. Jak jsou šťastné.
Hrozně se mi líbilo, byl tam záběr jak Niall držel papír a v ní v srdíčku vlasjku jedné zemi. Pokaždé, když ji zvedl, všichni začali ječet a když ji dal k zemi, všichni ztichli.
Největší zabijárna bylo to, jak je zpoalovali. Jak si Harry přehazoval mikrofon, jak Niall skáče na schůdky, nebo při Teena Dirtbag z nich dělali superhrdiny. Boží.
Pak tam bylo, jak se převlékali a povídali si s fanynkami. Byly tak zamaskovaní, že je nepoznali. Já jsem zamozřejmě přesvědčená, že bych je poznala, ale těžko říct. Jak se ty holky musí cítit, když teď viděly, že měli nadosah Nialla, nebo Louiho?
Byly to všechno. Chtěla bych to zrekapitulovat všechno, ale asi bych vás dost určitě uspala.
Musím jenom dodat, když mluvili o Up All Night a What Makes You Beautiful, mamka se ke mě nahnula se slovy "To je to, co máme doma??".
Bylo tam vážně snad všechno. Jejich rodiče, Harryho odčím, kolik tam Harry dělal hloupostí. Tak moc bych ho chtěla poznat i jinak, než přes média. Nejsem ale jediná, takže si o tom můžu nechat snít, ale nebylo by super je poznat jako normální človíčky?

Fajn, ukončím to, nebo toho ještě vysypu hodně. Zkrátka - A.W.E.S.O.M.E. :D v angličtině to zní lépe.
Jenom dodám, že nakonec jsme se s mamkou v kině ztratily. Vyšly jsme únikovým východem a nevěděly, jak ven. :D Na naši obranu: Víte, když u nás není ani Lidl, ani normální obchod s oblečením, pak se ztratíte i v kinu.

Jestli jste došli až sem, tak děkuju. Ráda bych se podělila o všechno, ale nechci vás tady unudit. Líbilo se mi to, ale vím, jaké to bylo to číst, jestli to vůbec nkd četl.

Pokud se najde někdo, kdo na 1D3D taky byl, ráda si s ním popovídám a sdílím jeho nadšení. :))

Facebook

http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/178/934/662426717b_92680572_o2.png
 

1 person judged this article.

Comments

1 Maruška Maruška | Email | Web | 14. september 2013 at 13:29 | React

One Directiooon! :3
Tak my jedeme příští týden někam na zápas a poblíž máme pak kino, tak jsme se s kamarádkou dohodly, že po zápase půjdeme na This Is Us. Mamka to schválila, takže se mega těšííím! <3
tyjo, já tak nějak pořád sním o tom, že si vezmu Nialla. Já nevím, prostě jak byl teď nějaký rozhovor s ním, a on, že by pro holku, kterou by miloval, udělal úplně všechno, tak já jenom: Zamiluj se do mě, prosím!! :DD :)
No, tak to zůstane jenom u toho snu. (:

2 Vivianna. Vivianna. | Web | 14. september 2013 at 15:11 | React

Aj ja som mala tú česť vidieť ho 6.9. a musím povedať, že to bol ten najúžasnejší film/dokument, aký som doteraz mohla vidieť. Preplakala som celý film.  Najmä tam, keď hovorili o tom, že raz musia so skupinou skončiť. To som sa vtedy absolútne neudržala. Bolo tam veľa vtipných scénok a najviac ma pobavilo to, keď Harry neustále rôzne pózoval a tá fotografka naňho stále kričala. Vtedy som sa smiala asi ešte 5 minút potom. Jednoducho, bolo to krásne. Oni sú úžasní. (:

3 Nell Nell | Web | 14. september 2013 at 17:17 | React

Já přesně vím, co jsi cítila za pocity. tohle jsem zažívala, když jsem šla na CoB. A ty pocity úplně miluju. :3
Tvoje mamka je fakt statečná, že na to šla. Pro někoho, kdo je neposlouchá, to chce opravdu docela dávku odvahy (to nemyslím ve zlém, jenom tak, že na to ten dotyčný třeba není zvyklý, a tak).
Muselo to být úžasné. Já vím, i přes to, že je nemusím, muselo být krásné se na to dívat. Vidět je trochu jinak. Přemýšlím, jestli se na to nepodívám... ale do kina ne. Stáhnu si to. Třeba časem. :3
Takže... to bylo něco, co se dá popsat jenom jedním slovem, FEELS? :3

4 Michaela. Michaela. | Web | 14. september 2013 at 19:47 | React

Drahá Haničko,
moc se omlouvám, že se vůbec neozývám ale nemám moc času. Hrozně mě to mrzí, ale aspoň tobě teď nepsat musím. Abych byla upřímná, hrozně moc jsem se těšila až ten film pustí do kin a já se na to konečně podívám, nevím  proč ale nějak mě to přešlo. Ale to je jen tím, že vůbec se nemůžu dostat do kina. A ve městě kde jsem přes týden to nehrajou. Doufám, že se na to ještě dostanu než to přestanou hrát. Budu jinak hrozně moc naštvaná. Doufám, že se máš dobře. A daří se ti. Kdyby se ti chtělo napiš nějaké novinky a ták. ♥

5 Vaness . Vaness . | Web | 15. september 2013 at 8:57 | React

WOoooooow .
Teda , musim říct ,, že ti to docela závidim :) Muselo to bejt super :3
Já sem měla jít na tenhle film s kamarádkou , jenomže se to pak nějak pokazilo , protože ty lístky prohrála , nebo co . Takže z toho bohužel nic nebylo .
Škoda no . Určitě to bylo luxusní :3

6 the lizz. the lizz. | Web | 15. september 2013 at 13:42 | React

1D nijak extra nemusím, ale na ten film bych si i zašla, slyším samou chválu! :D

7 abbie. abbie. | Web | 15. september 2013 at 14:43 | React

Na tom filmu jsem taky byla :3 Hele nemám slov, byla jsem z toho hotová :33

8 Michelle - strawww.blog.cz Michelle - strawww.blog.cz | Web | 15. september 2013 at 15:07 | React

Na 1D This is us som nebola, no kamarátky  na ňom boli a hovorili, že bol skvelý :)
Neviem, nejak extra ich nemám rada, ale ten film by som si rada kukla, tak keď už niekedy bude na stiahnutie na PC, určite si stiahnem :)

9 SarSa SarSa | Email | Web | 15. september 2013 at 16:33 | React

JeeeJ vôbec som od teba takéto niečo nečakala...že si bola na takomto filme...No ja 1D priamo zbožňujem a to od tej doby čo som bola na This Is Us dokonca aj v 3D :3.Kedže som chcela ísť na normál 2D no kamoška ma presvečila žeby sme šli na 3D,tak vidím že som sa rada nechala presvedčiť.Bol to strašný zážitok a počas filmu som poriadne ani nedýchala...Ako to začínalo tak som sa usmievala ako priblbá :D..Strašne som sa naň tešila a do teraz na tento zážitok nezabudnem :).Ked som videla ich koncerty v This Is Us začala som tak šalieť že na druhý deň som presviedčala rodičov či by ma naň pustili kebyže prídu na SR alebo do ČR.....

Musím povedať pravdu že 1D som až tak veľmi nemusela no po tomto filme som nimi začala byť posadnutá :D

10 Terri** Terri** | Web | 15. september 2013 at 20:02 | React

m

11 Terri** Terri** | Web | 15. september 2013 at 20:24 | React

*Tento komentář píši již podruhé, zřejmě nějaká chyba na blogu, která mi ho nedovolila odeslat a již jsem z toho celkem zteptaná. :D :)

Předem bych ti chtěla říci, že se mi opravdu velmi líbí nadpis a také celý obsah článku. Naprosto ve všem s tebou souhlasím. :)
Ve film umne velmi dojal Liam, když hovořil o tom, že by si v budoucnu velmi rád našel někoho, kdo ho bude brát takového jaký je a ne jen protože je slavný. Tak strašně bych je chtěla poznat "normálně". Popovídat si s nimi jako s obyčejnými chlapci, kteří si plní svůj sen. Doopravdy je poznat jinak, než jako "ty kluky z plakátu".
To, jak jsi mluvila o dálce mezi námi je také jedna z hrozných věcí. Vědět že, jsou tak strašně daleko a přitom k nim cítit tak neuvěřitelně blízko je pro mne opravdu strašné. Velmi mne to trápí.
"Jak se ty holky musí cítit, když teď viděly, že měli nadosah Nialla, nebo Louiho?" Přesně takovou otázku jsem si kladla i já. :)
Zvláště po mém zážitku z minulého týdne.
Zdál se mi opravdu nádherný sen. Ještě nikdy jsem nic takového za svůj život nezažila. Stála jsem na autogramiádě a sledovala jak se plní můj sen - celoživotní cíl. Pomalinku jsem hlemýždím tempem postupovala blíže a blíže k "nim". Byo to vše tak neuvěřitelně reálné. Vnímala jsem všechny vůně dívek přede mnou a za mnou. Poslouchala jejich vzrušený rozhovor a vnímala své roztřesené prsty, které jsem kvůli třesu chvíli co chvíli svírala v pěst. Po opravdu dlouhém čekání jsem se dostala k prvnímu členu a srdce se mi divoce rozbušilo. Lou mi věnoval svůj nádherný přívětivý úsměv a otázal se, kam chci jeho podpis, jelikož jsem v rujách nic nedržela. V tu chvíli mi to bylo úplně jedno, byla jsem tam s ním, viděla ho a to mi naprosto stačilo. Přesto jsem k němu přistoupila a roztřesených hlasem jsem ze sebe zvládla vydat prostou jednu větu : "Can I hug you?" Nohy se mi třásly a já se bála, že mne již dlouho neudrží, též žaludek jsem měla stažený nervozitou a vnímala jsem svůj tep, který mi hlasitě buši do spánku. Čekání na jeho reakci bylo jako věčnost. On se však široce a chápavě usmál a postavil se. V tom okamžiku kdy si mne k sobě přivinul mi vyhrkly slzy do očí a já ho pevně sevřela. Bylo to neuvěřitelná úleva. Jako kdyby se mi splnilo vše, pro co jsem žila. Velmi jasně jsem vnímala jeho exotickou vůni, jeho teplo a také - jak se mi zdálo - každý sval v jeho těle. Tiše jsem plakala a odmítala ho pustit, jako kdyby byl v tu chvíli můj svět, můj jediný smysl života a on se mi jen tiše a příjemně smál do ucha a trpělivě mi předával své rámě. A poté zazvonil budík u mého ucha. Probudila jsem se a chtěla křičet nespravedlivostí. Místo toho jsem se rozplakala, protože mi došlo, že tento okamžik nejspíše v celém svém životě nikdy nezažiji. Bolí to, velmi to bolí, když na to vzpomínám. Ale musela jsem se vyzpovídat. Velmi se ti omlouvám, že jsem tě obrala o tvůj drahý čas. :)
Přeji příjemný zbytek dne/večera,
s pozdravem Terri**

12 Livušik Livušik | Web | 16. september 2013 at 11:22 | React

Nie som nejak obrovská fanúšička 1D, ale ten film musím vidieť! :D :)

13 Natt. Natt. | Web | 16. september 2013 at 17:36 | React

Když jsem si přečetla, že jsi na This Is Us byla s tvojí mamčou, hned jsem si vzpomněla, jak jsem já byla na Rozbřesku 1. části s tátou:D Všechny kamarádky mi odřekli a on se obětoval (y) Sice 1D nemusím (ale nehejtuju je) ale na tohle bych se klidně podívala:)

14 Mariam Shades Mariam Shades | Web | 16. september 2013 at 19:17 | React

Ja som na tom bola, na predpremiére 31.8., a podľa mňa to bol úplne dokonalý film, ale úplne. Oni sú proste najlepší. Nás tam bolo dosť, asi 85% kina bolo plného. :D A šla som tam s kamoškou a jej bratrancom, tiež sme šli do iného mesta. No a boli tam také baby za nami, vkuse mi kopali do stoličký, a každý tam zjapal a hrôza :D A sedeli sme v druhej rade v strede, takže bolo úplne jak keby tam stáli priamo predomnou, skoro som umrela. :D Tiež by som ich rada poznala aj v skutočnosti, podľa mňa sú úžasní a sú stále svoji, hoci sú slávni, proste ich milujem :D Na konci filmu nam dali plagáty, také pomerne veľké, čo ma potešilo strašne!♥
To je asi všetko také hlavné :D Skrátka, podľa mňa jeden z naj filmov aké som kedy videla :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama