řekli mi, že se nesvěřuju. ale já se svěřuju, jenom ne jim.

24. november 2013 at 14:43 | Hani. |  Deníček.

STEJNĚ JSEM SPOUSTU VĚCÍ NENAPSALA. ALE VZPOMENU SI NA NĚ AŽ POTOM.

kolikrát jsem otevřela tuhle stránku a začala slovy vyplňovat volný protor mezi "* Nadpis:" a "Hned zveřejnit". podle toho, kolik rozepsaných článků vzniklo usuzuji, že to bylo více než pětkrát.
nikdy jsem nevěděla, jak začít. omluvou? a bude to ještě někdo číst? ptala jsem se Foster a ta mi řekla něco tak motivujícího, že jsem se rozhodla že prostě něco napíšu, ať už to má smysl, nebo ne. počítám, že tenhle článek bude dlouhý, plný blbostí a nikomu z vás nebude dávat smysl.


vlastně se toho tolik změnilo.. všechno do začítku je jinak a trvalo mi, než jsem se zorientovala. spojení našich tříd dopadlo jak dopadlo, vlastně jsem nepočítala s tím, že bych mohla získat nové kamarády - spíše jsem počítala, že o ně přijdu. to, že jsem se odcizila několika lidem mě mrzí, podle jejich slov je taky, ale prázdné místo po mě zaplnil někdo jiný, se kterým můžou trávit více času a u mě je tomu stejně. s tím rozdílem, že já s nikým moc času netrávím, ne že by nebylo s kým, ale když chci jít s někým ven je to opravdu hodně nadlouho. věděla jsem, že to přijde, ale vážně jsem nebrala v potaz tu možnost, že bych si i já mohla najít někoho nového. a vlastně se to celé změnilo.

moje kamarádství s B., což je moje nejlepší kamarádka, tedy myslím, se změnilo. ona i já jsme se změnily, ona i já děláme jiné věci. máme jiné kamarády, jiné zájmy. nesvěřujeme se a já vlastně všechno držím v sobě.
na posledním workshopu mého projektu, který byl 18. a 19. 11. jsem se vlastně probudila. měli jsme vedle sebe pokoje kluků a plánovali jsme velký párty hrad. já chtěla dělat blbosti. jedni koukali na film, druzí byli unavení a obě skupiny mne vychazovaly, že dělám hluk.
nejdřív jsem se s kamarádkou klouzala po podlaze a dělala randál, ale pak jsem si vzala polštář, sedla si před oba pokoje a přemýšlela. nakonec jsem si zalezla nahoru na mojí palandu a brečela, připadala jsem si hrozně sama. co dělám špatně?
nechtěla jsem to s nima řešit. kamarádjka mi vyčetla, že ví o mě jen to, že mám blog, twitter a ještě něco, což si nepamatuju. kamarád, na kterého dám a který s námi byl na pokoji a povídal si (protože jeho kamarád měl na pokoji holku.. tak všichni utíkali k nám, cěmuž se nedivím, nechtěli se hádat..) mi řekl, že všechno držím v sobě, že je to špatně. vrazil mi brouka do hlavy. tak dlouho jsme se nikomu nesvěřovala, až se to pro mě stalo nepříjemné.
protože kolikrát jsem jméno svěřila někomu, kdo si to nezasloužil. a kolikrát jsem toho pak litovala. kolikrát jsem někomu řekla něco, co mě trápilo a kolikrát to na mě vykukovalo ze všech rohů, protože to věděl každý. neříkám, že jsou všichni stejní, říkám, že to nechci pokoušet.

když se ale vrátím k projektu.. v drážďanech se mi moc líbilo. neloučili jsme se tak srdečně, jako minule, vlastně skoro vůbec. knížka dopadla skvěle a otiskli mi tam mou citaci, z čehož jsem hrozně nadšená. mám tam úryvek, mám tam fotku.. kousek mě nejenom v bádání, které knížka vyžadovala, ale i to, co dělám nejraději - psaní. mám tam prostě otisklé něco, co jsem napsala.
workshop byl božský, s kamarádkami jsme byly ve velkém nákupním centru, nikdy jsem tak velké centrum neviděla. a bylo tam i claire's a tak jsem si udělala radost náramky s knírkama, one direction a little mix. protože jsme se s B. trošku chytly (ale obě jsme jako obvykle říkaly, že se nic neděje..) blbla jsem spíše s T., se kterou jsme si navzájem říkali Karel. a rozhodly jsme se, že si uděláme mezinárodní trapas. a povedlo se. já se smála a tancovala a dělala voloviny, ona to natáčela, fotily jsme se u každého zrcadla a na každém eskalátoru - vznikdy momenty, které už nebudu mít šanci zažít. třeba to, když jsme si šly koupit kafe. samozřejmě jako vždy jsem já byla pověřena, abych obstarala latte do kelímku. paní bohužel neuměla anglicky a já z němčiny také nic neumím. nakonec nám kafe dala, vrátila nám více, jak měla, ala nám to do skleničky a ještě to jedna kamarádka nechtěla. ale tak fajn. a ano! byla jsem v obchodu s komixy, kde jsem se mohla zbláznit. vždycky jsem se do takového obchodu chtěla podívat. sice jsem nepostřehla, jestli tam byly komixy (měli jsme jen 2 hodiny a ani za ty dvě hodiny jsme nestihly obejít všechny obchody..).

v jednom z dalších článků bych možná mohla otisknout moji citaci v té knize. :)

vrátím se ke škole.
zjistila jsem, že třída učňů vedle nás s námi asi prkotiny dělat nebude. zato třída o patro výš, panebože.

nedávno byla soutěž v piškvorkách a já ta jela. ještě s dvěma (nebo třema? :D) učněma, oba (nebo všechny tři) jsem znala ze školy, se mnou kamarádka a spolužáci a další, se kterýma se nebavím. jo, a ještě jden osmák. to taky bylo něco. všichni jsme se narvali do jednoho kupéčka ve vlaku a učitelka nebyla s náma a my jeli. :D sblížila jsme se s jedním učněm, se kterým se teď dost bavím. s jedním osmákem, se kterým jsme se už dříve bavila, ale v tom vlaku vzniklo tolik hlášek, že nás to všechny stmelilo. porazila jsem tam asi tři, nebo čtyři lidi, což je hodně, protože tam byli všichni ze střednéch škol. prohrála jsme jednou a jednou remizovala. a jsme na sebe vážně pyšná.
tím, že jsem se skamarádila s tím učněm (jako on byl v devítce, vídali jsme se a několikrát mě zachránil před vyválením ve sněhu a párkrát jsme si pokecali, ale to se nepočítá), který je docela ukecanej, jsem mohla poznat jednoho dalšího. ten byl doslova fascinovaný mým příjmením a já vlastně byla fascinovaná jeho vláskama. nu, takže jsem mohla poznat dalšího. i když ho vlastně pořád ještě pořádně neznám, ale podle jeho slov by mě on poznat chtěl. néé, neskáču do stropu. jsem naprosto v klidu.
a díky tomu, že polovinu třídy našeho čtyřletého oboru, ve kterém je asi 9 lidí (cca) znám vlastně už všechny. dva díky tomu, že chodí s mými kamarádkami, pár protože chodili k nám do devítky a pár protože jsem je poznala díky ostatním.

a vlastně si ani na tu školu stěžovat nemůžu. známky mám celkem fajn, i když letos mám ke šemu jiný, laxnější přístup.jeden plakát mám do pátku a bacha, už mám nadpis. tužkou. ale já to stihnu. pak projekt a ještě jeden plakát. ale teď jsem nemocná, takže jsem celej včerejšek ležela, abych v pondělí nevypadala jak člověk s alergií na ořechy, co snědl ořechový dort. protože přesně tak vypadám, když mám rýmu.

napadá mě, že jsem napsala hrozný blbosti. ale konečně jsem se mohla vykecat. v normálním životě jsme ještě ukecanější, ale neumím přiznat některé věci, které tady. možná měli spolužáci pravdu, když říkali, že lpím na internetu. i když posledních 14 dní jsme nebyla ani na twitteru, protože mám rozbitý monitor. takže jenom na asku a facebooku ve škole. doma se totiž nemůžu přihlašovat nikam kromě mailu a pššššššššt, blogu. takže i když jsou zapnuté dva počítače, stejně se nedostanu ani na jeden protože mamka pracuje a táta surfuje.

bože, omlouvám se za váš ztracený čas. :D

hezký den :)))

face the life of simple... | via Tumblr

http://imageproxy.jxs.cz/~nd06/jxs/cz~/178/934/662426717b_92680572_o2.png
 

2 people judged this article.

Comments

1 †SeňoritaVampiresa† †SeňoritaVampiresa† | Web | 24. november 2013 at 19:55 | React

Tu citaci nám tu rozhodně dej, jsem na to zvědavá :)
V tom prvním odstavci článku jsem se naprosto viděla. Já se také neumím nikomu otevřít už ani svojí nejlepší kamarádce. Je to taková moje obrana aby mi potom člověk nemohl podrazit nohy apod. Někdy se to sice nevyplací, protože mám chuť mluvit, ale stejně mlčím. Nechci ať se o mě ví všechno, nedokážu se bavit o všem. Mám mnoho tajemství a vím, že je nikdy nikomu neřeknu. Tak aspoň mám jistotu, že mi nikdo nikdy pořádně neublíží, tak jak mnoho lidí kdysi :)

2 Terri** Terri** | Email | 27. november 2013 at 18:17 | React

Tu citaci sem stoprocentně dej, prosím. :) Jsem na ni strašně zvědavá. :)
Tvůj první odstavec je mi velmi blízký, jenže já svůj blog musela zrušit, ne kvůli času, ale zčásti kvůli své nejlepší kamarádce. Nevím, poslední dobou se v ní vůbec nedokáži vyznat. Jsou chvíle, kdy je mi s ní užasně a jsem strašně ráda, že ji mám, ale jsou také chvíle, kdy si připadám naprosto sama i když je vedle mne. Když mi říká některé ošklivé věci, které si ani neuvědomuje před celou třídou, chlácholím se pouze tím, že nikdo není dokonalý.
Popravdě závidím ti, ale samozřejmě daleko více přeji ty milé lidi kolem tebe. Ten tvůj kamarád musí být jistě skvělý. :) Můj problém nejspíše je, že jsem také příliš uzavřená, ale o nějakých mých tajemstvích ví má nej. kamarádka, což mne někdy opravdu deptá, když na to naráží před ostatními kolem. Já nemám žádné kamarádky, možná pouze dvě další a jednoho kamaráda, ve kterém se nikdy nevyznám, nikdy si s ním nepíšu, ale zase je na mne hodný a baví se se mnou v reálném životě a ne na facebooku.. :/ Já zkrátka nejsem jako všechny ostatní holky a nikdy mu nejspíše nenapíšu jako první. Zkrátka si myslím žr všechny otravuji. Nevím, většinu času trávím sama. Zatím je to pro mne dobré, vlastně ani moc dobře nevím kdo jsem a nejdříve to nejspíše musím zjistit, než-li se pokusím přátelit s novými lidmi :)

3 L. L. | Web | 28. november 2013 at 20:29 | React

Tak to je to, co nejvíc nesnáším, když chci dělat bordel, býžt divoká, užít si ten den a kamarádi jsou buď líní, nebo se jim nechce, radši budoiu sedět a koukat na film nebo něco a pak si jen stěžovat že z toho života nic nemají... Nemůžou to udělat pro mě??? Bavit se??? Taky se mi pak chce brečet, jak na mě každý kašle, jak jsem opuštěná, jo, znám to...
Wow, Drážďany, no to muselo být boží. :3
Říká se, že nej kamarády si najdeš na střední, tak snad. :P U mě to je pravda. :3 I u tebe určitě bude. :3 S lidma ze ZŠ se přestaneš vídat, ne se všema, ale většinou, je to tak. :/
Citaci otiskni. :3

4 Nell Nell | Web | 29. november 2013 at 16:49 | React

Dělám to stejně jako ty. Nesvěřuju se. Nevím, jestli nemám potřebu, nebo nemám komu, to fakt netuším.
Víš, někdy je možná lepší si všechno nechat pro sebe, protože spousta lidí má potřebu řešit cizí věci. Jako kdyby jenom tvůj život byl něčím zajímavý a jejich ne, a oni to potřebovali řešit. Nechápu je.
Na druhou stranu je pravda, že je fajn někomu všechno říct. Ale musí to být někdo, kdo tě chápe a poslouchá. Vlastně nevím, jestli někoho takového znám.

Výlet musel být super. Mně se strašně líbí ten projekt - jestli myslím ten stejný co ty. Je to hezké, taky bych něco takového chtěla.

Možná je ještě dobré být pořád na internetu - pořád máš kontakt s lidmi, aspoň trochu. Já poslední dobou ani moc nezapínám počítač (oproti dřívějšku), vracím se do školy natěšená, že si můžu číst. Už mně to připadá dost divné.

Nech toho se ztraceným časem, já jsem hrozně ráda, že ses zase ozvala. :)
Doufám, že se budeš mít líp a líp. :)

5 Ter. Ter. | Web | 1. december 2013 at 13:32 | React

Haničko. :3
Jsem ráda, že jsi se zase ozvala.
Co se toho svěřování týče, myslela jsem si, že jsem uzavřená a pořád si to myslím. Svěřuji se jenom těm, kterým věřím, což je jen moje Eliška a do určitých mezí i mamka. Nedokázala bych jít a každému druhému vyklopit všechno co si myslím, dokud k nim nebudu mít důvěru, což všichni většinou dost pěkně pokazí. Je to jen o tom narazit na někoho, komu věříš, kdo tě má rád takovou jaká jsi. Takže si myslím, že ti co ti to řekli jednoduše takoví nejsou.
Určitě bych tu citaci ráda viděla, jako všichni tady, takže se těším až se jí rozhodneš zveřejnit. :D A samozřejmě, gratuluju! :3
Podle mě je hrozně fajn, že se teď sbližuješ s více lidmi. Oproti tomu je čas trávený za počítačem tak trochu k ničemu. :) Doufám, že všechno teď bude jen lepší. :33

6 Livušik Livušik | Web | 1. december 2013 at 21:30 | React

Áno bolo to dlhé, ale me to vôbec nevadí! Rada som si to prečítala a tak trochu sa v tom aj vidím, ale to ja vo väčšine tvojich článkov :3
PS: dlho som na blogu nebola no teraz sa to všetko pokúsim vynahradiť a budem sa snažiť maximálne venovať blogu a písaniu, takže dúfam, že budeš aj naďalej navštevovať môj blog a, že aj naďalej zostanem medzi tvojimi affilates :)

7 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 8. december 2013 at 18:24 | React

Ztracený čas? Ano, ten článek je vážně dost dlouhý a ano, mám teď rozečtenou knížku, takže už se těším, až se k ní budu moct vrátit, ale Hani. Mě se tenhle článek vážně ohromně líbil. Ani nevím proč, protože v pár věcech, které jsi zmínila mám zmatek, ale stejně. Bylo to stejně dobré, jako nějaká povídka nebo tedy mě to alespoň bavilo stejně tak.
Myslím, že ti spolužáci nemůžou mít za zlé, že se nesvěřuješ. Ona je to na jednu stranu vážně dobrá prevence. Ovšem, když lidi neprozkoušíš, asi nikdy pořádně nezjistíš, kterým můžeš snad i bezmezně věřit. A někdy je vážně fajn se někomu svěřit, vypovídat se. Ačkoliv blog je na to taky dost fajn a ten ti vlastně ani případně nemůže ublížit.
Tu tvou citaci bych moc ráda viděla, musí to být vážně dokonalý pocit, že je někde otištěná  a já ti to upřímně přeju :)

8 Carolyntwefe Carolyntwefe | Email | 4. august 2017 at 21:48 | React

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck ;)

XRumer201708

9 Carolyntwefe Carolyntwefe | Email | 6. august 2017 at 0:28 | React

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

10 GeorgeHob GeorgeHob | Email | Web | 19. august 2017 at 23:33 | React

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>млм учет бесплатные версии, сетевой маркетинг приложение</a>

11 Sorohy Sorohy | Email | 22. august 2017 at 23:34 | React

Топовые БЕСПЛАТНЫЕ игры онлайн вас ждут все игры онлайн на  https://vk.com/porno_flash_games

P.S. - ЗАХОДИТЕ И ИГРАЙТЕ в порно флеш ИГРЫ БЕЗ РЕКЛАМЫ И ВИРУСОВ на https://vk.com/porno_flash_games

12 SlavaTwy SlavaTwy | 5. october 2017 at 16:22 | React

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and complained about his wakefulness. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/staying-up-on-ambien>website</a> and deal with it.

13 AlysonRay AlysonRay | Email | Web | 29. october 2017 at 3:02 | React
14 ElvaPhs ElvaPhs | Email | 26. december 2017 at 19:28 | React

апрапрапр

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement